تعمیرات جاروبرقی

راهنمای تعمیر جارو شارژی نیولایف New Life | نمایندگی تعمیر جارو شارژی نیولایف

جارو شارژی ها یکی از لوازم بسیار کاربردی در هر خانه می باشند که به خاطر اینکه بی سیم هستند و طراحی سبک و ظریفی دارند و جابجایی آنها راحت می باشد، بسیار مورد استقبال خانم های خانه دار قرار گرفته اند. در این مقاله از ایبک امداد به معرفی و بررسی جارو شارژی نیولایف می‌پردازیم و مشکلات احتمالی آن را بیان می‌کنیم و برای برطرف کردن هر کدام از این مشکلات راه حل هایی ارائه خواهیم داد. چنانچه شما نیز از کاربران این جارو شارژی می باشید و یا قصد خرید آن را دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از خدمات پس از فروش جارو شارژی نیولایف

برای استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه جارو شارژی نیولایف لازم است مراحل زیر را انجام دهید.

 • ابتدا به برگه گارانتی جارو شارژی نیولایف مراجعه کنید و با شماره تلفن هایی که در انتهای آن نوشته شده است تماس بگیرید.
 • درخواست شما توسط اپراتورهای نمایندگی خدمات پس از فروش جارو شارژی نیولایف ثبت و بررسی خواهد شد.
 • پس از ثبت درخواست پیامکی به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و نام تعمیرکار به همراه زمان اعزام او به محل مورد نظر شما اعلام خواهد شد.
 • چنانچه گارانتی جارو شارژی نیولایف تمام شده بود می توانید از خدمات ایبک امداد استفاده کنید.
 • ایبک امداد این اطمینان خاطر را به شما می دهد که با در اختیار داشتن بهترین تکنسین ها و تعمیرکاران ماهر و با تجربه درخواست شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

تعمیر جارو شارژی نیولایف چقدر زمان می برد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است کاربران از تعمیرکاران و یا مرکز نمایندگی خدمات پس از فروش هر دستگاهی بپرسند این است که تعمیرات آن چقدر زمان می برد؟ پاسخ این سوال بستگی به میزان آسیب دیدن جارو شارژی دارد ممکن است آسیبی که به جارو شارژی وارد شده است بسیار ساده باشد و خیلی زود برطرف شود اما گاهی اوقات نیز ممکن است قطعه ای در آن آسیب دیده باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. راهنمای تعمیر جارو شارژی نیولایف New Life | نمایندگی تعمیر جارو شارژی نیو لایفدر این شرایط تعمیرکار با توجه به قطعه آسیب دیده قطعه دیگری را که کاملا اصل و اورجینال می باشد جایگزین خواهد کرد و چنانچه موتور دستگاه سوخته باشد باید بدانید که تعمیر و یا تعویض آن نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت.

مشکلات احتمالی در جارو شارژی نیولایف

کاربران زیادی از جارو شارژی نیولایف کاملاً رضایت دارند و این جارو شارژی کمتر با آسیب خرابی مواجه می شود اما کاملا واضح است که این دستگاه نیز مانند هر لوازم دیگری ممکن است با خرابی و آسیب مواجه شود. در ادامه به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای جارو شارژی نیولایف شاید اشاره می کنیم و راهکارهایی برای رفع آنها ارائه خواهیم داد. شما کاربران عزیز با مطالعه ی این مطالب می توانید تا حد امکان به تعمیر جارو شارژی خود بپردازید.

چرا غلتک جارو شارژی نیولایف نمی چرخد؟

ممکن است گاهی اوقات به هنگام کار کردن با جارو شارژی متوجه شوید که غلتک آن درست نمی چرخد. جهت برطرف کردن این ایراد باید موارد زیر را انجام دهید.

 • اصلی ترین عاملی که باعث نچرخیدن غلتک در جارو شارژی نیولایف می شود پاره شدن تسمه ها می باشد برای برطرف کردن این مشکل لازم است تسمه تعویض شود.
 • اگر برس جارو شارژی کثیف شده باشد و مقدار زیادی پرز یا مو روی برس جمع شده باشد در چرخش غلتک تاثیر منفی خواهد گذاشت و باعث می شود که غلتک به درستی نچرخد.
 • برای برطرف کردن این مشکل باید هر چند وقت یک بار برس جارو شارژی نیولایف را کاملاً تمیز کنید.

چرا مکش جارو شارژی نیولایف کم شده است؟

وقتی که مکش جارو شارژی نیولایف کم می شود لازم است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • اگر محفظه جارو شارژی نیولایف بیش از حد پر شده باشد می تواند باعث کم شدن مکش آن شود. جهت رفع این مشکل واضح است که باید محفظه به طور کامل تمیز شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات جاروشارژی ایتالوکس ITALUX

راهنمای تعمیر جارو شارژی نیولایف New Life | نمایندگی تعمیر جارو شارژی نیو لایف

 • همچنین اگر لوله های جارو شارژی نیولایف دچار گرفتگی و انسداد باشد می تواند باعث کم شدن مکش در آن شود. برای برطرف کردن آن لازم است که لوله ها کاملاً تمیز شود و هرگونه انسداد در آن رفع گردد.

چرا جارو شارژی نیولایف شارژ نمی شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است کاربران جارو شارژی نیولایف با آن مواجه شوند این است که دستگاه شارژ نمی شود. چنانچه با این مشکل مواجه شدید بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

 • اولین کاری که پس از روبرو شدن با این مشکل باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که شارژر به برق متصل است و همچنین جارو شارژی کاملا صحیح بر روی پایه های شارژر قرار داده شده است.
 • اگر جارو شارژی به صورت صحیح سر جای خود قرار نگیرد شارژ نخواهد شد.
 • از وجود جریان برق در اتصالات و پریز برق مطمئن شوید.
 • همچنین باید همه اتصالات شارژر را بررسی کنید و چنانچه دچار قطعی شده بود آن را برطرف کنید.
 • در این شرایط ممکن است باتری جارو شارژی نیولایف خراب شده باشد که با تعویض آن مشکل برطرف می شود.
 • اگر به مدت طولانی قصد ندارید که از جارو شارژی خود استفاده کنید می‌توانید باعث شوید که باتری آن خراب شود. بنابراین بهتر است ماهی دو بار از جارو شارژی استفاده کنید تا باتری آن کار کند و شارژ آن خالی نشود.
 • پس از آن که باتری را تعویض کردید بهتر است جارو شارژی را به مدت ۲۴ ساعت به شارژر متصل کنید و پس از آن از دستگاه استفاده کنید.

چرا جارو شارژی نیولایف بیش از حد داغ می شود؟

لوازم برقی اگر به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد ممکن است داغ شده و به موتور آن فشار وارد شود. جارو شارژی نیولایف نیز از این امر مستثنا نمی باشد. بهتر است پس از مدتی استفاده کردن از جارو شارژ نیولایف آن را خاموش کنید و اجازه دهید تا کاملا خنک شود و دوباره از آن استفاده کنید. اگر بعد از روشن کردن مجدد متوجه شدید که بازهم جارو شارژی داغ می شود لازم است که فیلتر ها را بررسی کنید ممکن است دچار انسداد شده باشند و به موتور دستگاه فشار وارد می کنند. همچنین کثیف شدن برس جارو شارژی نیولایف و پر شدن مخزن آن می‌تواند باعث فشار به موتور و در نهایت داغ شدن دستگاه شود. پس لازم است فیلتر جارو شارژی نیولایف هر چند وقت یک بار کاملاً تمیز شود و هر گونه انسداد در آن برطرف شود. برس جارو شارژی نیز باید کاملاً تمیز شده و پرزها و موها از آن جدا شود. همچنین مخزن جارو شارژی نیولایف نیز باید قبل از اینکه کاملا پر شود تخلیه گردد تا به موتور فشاری وارد نکند و دستگاه داغ نشود.

چرا صداهای غیر طبیعی از جارو شارژی نیولایف به گوش می رسد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای جارو شارژی نیولایف پیش آید صداهای غیر طبیعی و ناهنجار از آن می باشد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید بهتر است برای رفع آن موارد زیر را چک کنید.

 • اگر فیلتر جارو شارژی کثیف شده باشد می تواند باعث ایجاد صداهای زیاد و غیرطبیعی در جارو شارژی شود. بنابراین بهتر است هر چند وقت یک بار فیلتر را کاملاً تمیز کنید و دوباره آن را سر جای خود قرار دهید.
 • اگر بلبرینگ جارو شارژی نیولایف دچار آسیب شده باشد می تواند باعث بروز این مشکل شود در این صورت باید با مراجعه به تعمیرکار اقدام به تعویض بلبرینگ دستگاه کنید.
 • همچنین وجود انسداد و گرفتگی در بورس لوله های جارو شارژی و همچنین پا روی آن می تواند باعث ایجاد صدای ناهنجار و غیرطبیعی در دستگاه شود. بنابراین بهتر است همه این موارد را کاملاً چک کنید و انسداد و گرفتگی را در آن برطرف کنید.

علت ایجاد بوی سوختگی در جارو شارژی نیولایف چیست؟

یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران جارو شارژی نیولایف با آن مواجه شوند ایجاد بوی سوختگی در دستگاه می باشد. اگر تسمه جارو شارژی نیولایف از جای خود بیرون آمده باشد و یا پاره شده باشد می‌تواند باعث ایجاد بوی سوختگی در دستگاه شود. وظیفه تسمه این است که نیروی محرک را به غلتک برس در جارو شارژی انتقال می دهد و باعث چرخش غلتک می شود و چنانچه تسمه به درستی کار خود را انجام دهد بنابراین غلتک نمی چرخد و دستگاه کار نمی کند. بوی سوختگی که به علت آسیب دیدن تسمه باشد شبیه بوی سوختگی لاستیک است اما اگر مشکل از تسمه نبود ممکن است موتور جارو شارژی سوخته باشد. بنابراین بهتر است جهت تشخیص علت و برطرف کردن آن از تعمیرکاران با تجربه و ماهر در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی نیولایف کمک بگیرید تا مشکل دستگاه را در کمترین زمان ممکن حل کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر جاروبرقی میدیا Midea

چرا جارو شارژی نیولایف هنگام کار کردن ناگهان خاموش می شود؟

گاهی ممکن است به هنگام کار کردن با جارو شارژی نیولایف متوجه شوید که دستگاه ناگهان خاموش می شود. برای بررسی ایراد جارو شارژی نیولایف و همچنین رفع آن باید موارد زیر را چک کنید.

 • در مرحله اول وجود جریان برق و همچنین سالم بودن اتصالات اطمینان حاصل کنید.
 • برای بررسی این مورد می توانید از یک اهم متر استفاده کنید.
 • اگر محفظه جارو شارژی نیولایف بیش از حد پر شده باشد به موتور فشار وارد می‌کند و باعث خاموش شدن ناگهانی آن می شود.
 • در این شرایط باید محفظه را کاملاً تخلیه کنید و دوباره از جارو شارژی استفاده کنید.
 • اگر فیلتر کثیف شده باشد و گرد و غبار در آن زیاد شده باشد می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی دستگاه شود. بنابراین لازم است فیلتر جارو شارژی نیولایف هر چند وقت یک بار کاملا تمیز شود و دوباره سر جای خود قرار گیرد.

نگهداری درست و اصولی از جارو شارژی نیولایف

نگهداری درست و صحیح از جارو شارژی نیولایف می‌تواند مدت زمان استفاده از آن را طولانی کند یعنی شما می توانید بدون آنکه نیاز به تعمیر داشته باشید مدت زیادی از دستگاه خود استفاده کنید و به نظافت منزل مشغول باشید. در ادامه نکاتی جهت نگهداری صحیح و اصولی از جارو شارژی نیولایف بیان شده است.

راهنمای تعمیر جارو شارژی نیولایف New Life | نمایندگی تعمیر جارو شارژی نیو لایف

 • مخزن و یا کیسه جارو شارژی نیولایف باید به صورت منظم و دوره ای هر چند وقت یک بار کاملاً تخلیه شود زیرا در غیر این صورت می تواند باعث فشار به موتور و سوختن موتور شود.
 • اگر جارو شارژی به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد فیلتر آن باید هر چند وقت یک بار کاملاً شسته شده، خشک شود و سر جای خود قرار گیرد.
 • چنانچه قصد دارید به مدت طولانی از جارو شارژی نیولایف استفاده کنید بهتر است پس از چند دقیقه استفاده از آن دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید تا کاملا خنک شود و سپس مجدد از آن استفاده کنید.
 • محل نگهداری جارو شارژی نیولایف باید در کنار وسایل گرمازا مانند بخاری، شوفاژ، اجاق گاز و … باشد.
 • جارو شارژی باید در محلی نگهداری شود که رطوبت نداشته باشد.
 • برس دستگاه و لوله های جارو شارژی نیولایف باید کاملاً از نظر عدم انسداد و گرفتگی چک شوند.
 • برای مکش شیشه خرده و وسایل نوک تیز بهتر است از جارو شارژی استفاده نکنید زیرا باعث آسیب به قطعات آن خواهد شد.
 • هرگز جارو شارژی را به شارژری که خراب است وصل نکنید.
 • دقت کنید به بدنه جارو شارژی نیولایف ضربه ای وارد نشود.
 • برای جمع کردن آب هرگز از جارو شارژی استفاده نکنید.
 • به هیچ عنوان جارو شارژی را زمانی که فیلتر روی آن نصب نشده است استفاده نکنید.

سخن پایانی

چنانچه به دنبال استفاده درست و اصولی از جارو شارژی نیولایف هستید بهتر است نکات مهم نگهداری از آن را بدانید. در این مقاله از ایبک امداد تمامی نکات اصولی نگهداری از جارو شارژی بیان شده است. شما کاربران عزیز با مطالعه آن می توانید بهترین کارکرد و عملکرد را از جارو شارژی شاهد باشید. امیدواریم که مطالب بالا برای شما مفید واقع شده باشد.

راهنمای تعمیر جارو شارژی نیولایف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت ایجاد بوی سوختگی در جارو شارژی نیولایف چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا