تعمیرات جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی تکنو TECHNO | خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تکنو

ما در این مقاله از ایبک قصد داریم شما را با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تکنو و عملکرد این نمایندگی آشنا کنیم. شما برای ارتباط با نمایندگی می توانید با ارتباط با همکاران ما در ایبک آدرس نزدیکترین محل نمایندگی تعمیرات به سکونت‌گاه خود را پیدا کنید و یا می توانید به سایت جارو‌برقی تکنو مراجعه و درخواست تعمیر خود را مطرح کنید که در این مرحله یک کد و نام تکنسین مربوطه برای شما ارسال می‌شود. سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، فرد متخصص به شما مراجعه می‌کند. فرد متخصص یا تعمیرکار برای درست کردن جاروبرقی وسایل مورد نیاز را با خود به همراه می‌آورد تا ایراد را برطرف کند.

اگر جارو‌برقی تکنو دچار مشکل اساسی شده باشد تعمیرکاران  را به محل کار خود برده و کمتر از سه روز جاروبرقی تکنو تعمیر کرده را به شما تحویل می‌دهد. همچنین  فرد متخصص جهت تضمین کار خود پس از تعمیر از مواردی چون فاکتور و یا ضمانت در مقابل متقاضی استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که گارانتی خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه مرکزی تکنو ۹۰ روز تا یک سال است.

خدمات پس از فروش جارو‌برقی تکنو

همانطور که می‌دانیم یکی از نکته‌های خیلی‌ مهم در خرید لوازم،  خدمات پس از فروش لوازم است. یعنی اگر یکی از لوازم برقی یا خانگی بعد از خرید خراب شد چه خدماتی می‌توان از شرکت سازنده دریافت کرد. امروزه حتی برخی از برند‌ها‌ی مشهور و خارجی نیز ضمانت و خدمات معتبری برای محصول در نظر نمی‌گیرند. اما نکته‌‌ی قابل توجه در این است که خدمات تعمیر جاروبرقی تکنو هزینه‌ خرابی را تا سه چهارم یعنی ۷۵ درصد تقبل میکند و فقط ۲۵درصد هزینه تعمیر را مشتری پرداخت می‌کند و این خدمات می‌تواند ضمانت خیلی خوبی برای مصرف کننده باشد.

خدمات جاروبرقی تکنو در شعبه‌ها‌ی تهران

یکی از بهترین مراکز خدمات تعمیر جارو برقی تکنو تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو است که شعبه‌های مختلفی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران دارد که آماده‌ خدمت به مشتریان خود در هر زمینه‌ای می‌باشد. تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو متخصصانی دارد که هر ساله به آن‌ها آموزش‌های ویژه‌ای ارائه می‌دهند تا بتوانند هر نوع خدماتی را به مشتریان خود از جمله خرابی جاروبرقی تکنو را تشخیص دهند و همچنین اختلال به وجود آمده را از بین ببرند. بنابراین متخصصین هرساله تجربیات زیادی را کسب می‌کنند و حرفه‌ای‌ تر می‌شوند و می‌توانند اختلالات متفاوت در لوازم برقی و خانگی را برطرف کنند.

تعمیرات جاروبرقی تکنو در محل

تعمیرات جاروبرقی تکنو به دلیل ساختار پیشرفته این دستگاه یک کار حرفه‌‌ای محسوب می‌شود. برخی از افراد  زمانی که جاروبرقی خراب می‌شود خود اقدام به تعمیر آن می‌کنند درحالی که این کار نتیجه‌‌ قابل قبولی در پی ندارد و در اکثر مواقع نه تنها نمی‌تواند مشکل را حل کند بلکه حتی می‌تواند باعث وارد آمدن آسیب بزرگتری در جاروبرقی گردد. بنابراین بهتر است با تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو تماس گرفته و از آن ها که آموزش‌های لازم را دیده‌اند بخواهیم جارو برقی را درست کنند که این کار مزیت‌‌هایی به شرح زیر دارد.

 • در کمترین زمان ممکن جاروبرقی تعمیر می‌شود.
 • هزینه‌ی کمتری را مشتری پرداخت می‌کند.
 • جاروبرقی تکنو در محل مورد نظر شما تعمیر می‌شود و احتیاج به انتقال آن نیست.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخساز یخچال تکنو Techno در محل

تعمیر و سرویس جاروبرقی تکنو در محل

خصوصیات تعمیرکار جاروبرقی تکنو

اگر جاروبرقی تکنو شما دچار هر نوع مشکلی شده باشد احتیاج به هیچ گونه نگرانی نیست و فقط کافی است مشکل را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی تکنو واگذار کنید زیر آن‌ها آماده‌ خدمت به مشتریان خود به بهترین وجه ممکن و در هر لحظه می‌باشند. می‌توان از خدمات آن‌ها بهترین استفاده را کرد مزیت‌های خدمات متخصصین این برند جاروبرقی به شرح زیر است.

 • همه‌ نرخ‌ها توسط اتحادیه مشخص می‌گردد بنابراین این عامل باعث می‌شود مشتری فقط ۲۵درصد هزینه تعمیر را بپردازد.
 • متخصصان و تکنسین‌های تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو در هر لحظه از شبانه‌روز آماده ارائه خدمت به کاربران هستند.
 • همه‌ لوازمی که جهت تعمیر دستگاه توسط تعمیرکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد لوازم اصلی و فابریک بوده و تعمیرکاران خدمات ارائه شده را ضمانت خواهند کرد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تکنو

تا زمانی که کاربر جاروبرقی تکنو کارت ضمانت یا گارانتی را داشته باشد و همچنین کارت اعتبار لازم را داشته باشد مشتری می‌تواند تقریبا بدون هیچ‌گونه‌ هزینه‌‌ای از خدمات تعمیر جاروبرقی تکنو استفاده کرده و جاروبرقی را تعمیر کند. حتی اگر مدت زمان ضمانت نیز تمام شود مشتری می‌تواند از برخی خدمات استفاده کند که به شرح زیر است.

 • خدماتی که توسط تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو ارائه می‌شود بسیار در هزینه قابل صرفه جویی است.
 • خدمات قابل ارائه توسط تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
 • تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو از بهترین و اصلی‌ترین لوازم برای تعمیر استفاده می‌کنند‌.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تکنو

وقت لازم برای تعمیرات جاروبرقی تکنو

 همانطور که در بخش‌های پیشین عنوان شد یکی از مزیت‌های خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو  ارائه این خدمات در محل مورد نظر کاربر و مشتریان است. چنانچه مشکل دستگاه در محل برطرف شود، تکنسین‌ها اقدام به برطرف کردن مشکل در محل می‌کنند. اما اگر خرابی جارو برقی تکنو شما در محل و در زمانی کوتاه برطرف نشد، دستگاه به تعمیرگاه انتقال می‌یابد تا تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو ظرف حداکثر ۳ روز نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.

عیب ‌یابی جاروبرقی تکنو

زمانی که اختلالی در جاروبرقی تکنو به وجود می‌آید تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو به جهت اینکه آموزش‌های لازم را برای تعمیر جاروبرقی تکنو دیده‌اند، به راحتی اختلال را تشخیص داده و عیب به وجود آمده را برطرف می‌کنند.

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی تکنو

 مشکل داغ کردن جاروبرقی تکنو و حل آن

معمولا یکی از بدیهی ترین مشکلات در جاروبرقی این است که جاروبرقی داغ می‌کند که این مشکل قابل حل بوده و کافی است موارد زیر را انجام دهید‌.

 • اگر فیلتر جاروبرقی کثیف شده باشد می‌تواند باعث داغ شدن جاروبرقی تکنو شود که با مراجعه به دفترچه راهنمای جاروبرقی می توان با تمیز کردن فیلتر جاروبرقی مشکل داغ کردن آن را برطرف کرد. اگر فیلتر جاروبرقی تمیز نباشد و اشغال آن را مسدود کرده باشد باعث داغ شدن موتور شود.
 • همانطور که می‌دانیم مدل‌های جاروبرقی با هم متفاوت است بنابراین مثلا زمانی که سرعت موتور زیاد باشد می‌تواند باعث داغ شدن جاروبرقی باشد بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا باعث اختلال در کارکرد جاروبرقی نمی‌شود.
 • اگر کیسه جاروبرقی پر شده باشد می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • اگر مشکل داغ شدن به طریق بالا قابل حل نباشد می‌توان قطعه‌ به وجود آورنده‌ مشکل را تعویض کرد.

دلیل متوقف شدن کارکرد جاروبرقی تکنو

بعضی مواقع اختلال به وجود آمده در جاروبرقی به حدی است که عملکرد دستگاه را دچار اختلال کرده و جاروبرقی دیگر کار نمی‌کند.

 • یکی از دلایلی که می‌تواند این اختلال را ایجاد کند کهنه یا کثیف بودن فیلتر جارو‌برقی است بنابراین یا باید فیلتر جاروبرقی تمیز شود یا در صورت کهنه بودن عوض شود.
 • اگر کیسه جاروبرقی پر از زباله یا خاک شده باشد این عامل باعث می‌شود موتور جاروبرقی داغ کند در نتیجه بعضی مواقع باعث خاموش شدن جاروبرقی و متوقف شدن عملکرد دستگاه می‌شود و تعمیر جاروبرقی تکنو با خالی کردن کیسه انجام گیرد.
 • ممکن است مشکل ایجاد شده در جاروبرقی ناشی از این باشد که حین جارو کردن شیء یا زباله‌ای در درون دستگاه گیر کرده باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیم BEEM در تهران

– ممکن است این اختلال زمانی به وجود آید که یک شیء در لوله جاروبرقی گیر کرده باشد و باعث مسدود شدن لوله در نتیجه خاموش شدن دستگاه شود پس می‌توان با خارج کردن شی از لوله مشکل را برطرف کرد. برای حل این مشکل می‌توان لوله را از جارو برقی جدا کرد و جسم را از طریق فرو بردن وسیله‌ای که تیز نباشد از لوله خارج کرد.

 -اگر در حین جارو کشیدن، سیم برق زیاد کشیده شود ممکن است، سیم قطع شده و باعث این اختلال شود در نتیجه با عوض کردن سیم مشکل حل می‌شود.

دلیل بوی ناخوشایند جاروبرقی

 • علت ایجاد بوی ناخوشایند در جاروبرقی می‌تواند مسدودی شلنگ باشد که با برطرف کردن علت مسدودی توسط متخصصین تعمیر جاروبرقی تکنو می‌توان مشکل را از بین برد.
 • یکی از عوامل ایجاد کننده‌‌ بوی ناخوشایند در جارو برقی می‌تواند فیلتر کثیف آن باشد بنابراین با تعویض فیلتر می‌توان مشکل را برطرف کرد.
 • ممکن است علت ایجاد این مشکل مواد فاسد شدنی مانند مواد خوراکی یا پشم یا موی حیوانات در درون آن باشد که با تمیز کردن جاروبرقی میتوان مشکل را از بین برد.
 • فیلتر کهنه می‌تواند باعث بوی ناخوشایند یا بوی سوختگی در جاروبرقی گردد که با تعویض فیلتر مشکل جاروبرقی حل می‌شود‌.

برای اینکه بتوان فیلتر جاروبرقی را تمیز کرد میتوان مقداری جوش شیرین و آب را با یکدیگر مخلوط کرده و فیلتر را با آن شسته و تمیز کرد و بوی بد ایجاد شده را از بین برد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی تکنو در نمایندگی

یکی از عواملی که باید در تعمیر جارو برقی تکنو به آن توجه کرد مقدار هزینه تعمیر برای جاروبرقی است که خوشبختانه این تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو به این امر مهم بسیار توجه کرده و سعی کرده است هزینه ها را برای مشتری به حداقل ممکن برساند برخی از عوامل صرفه جویی هزینه‌ها در تعمیرگاه مذکور به شرح زیر است:

 • در تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو از اصلی‌ترین لوازم و قطعات با نازلترین قیمت ممکن استفاده می‌شود.
 • اتحادیه برای تعمیر قطعات هزینه‌ها را تنظیم مشخص کرده است. بنابراین قیمت تعمیر از قبل برای مشتری به طور مناسب مشخص شده است.
 • در بیشتر مواقع تعمیر در خانه یا محل کار مشتری انجام می‌شود در نتیجه مشتری لازم نیست هزینه جابه جایی تا مکان لازم برای تعمیر را پرداخت کند.
دیگر مزایای تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو
 • همان طور که عنوان شد تعمیرگاه تخصصی تعمیر جاروبرقی تکنو برای خدمات خود ضمانت یا گارانتی دارد.
 • مشتری حداقل هزینه ممکن برای تعمیر یعنی ۲۵درصد را پرداخت می‌کند.
 • تعمیر جاروبرقی تکنو در مکان مورد تقاضای مشتری انجام می‌شود.

تعمیرات جاروبرقی تکنو TECHNO

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

روش عیب ‌یابی جاروبرقی تکنو

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا