تعمیرات جاروبرقی

مرکز تعمیرات جارو شارژی لتو Leto |خدمات نمایندگی لتو

مرکز تعمیرات جارو شارژی لتو در شهر تهران | تعمیر لوازم خانگی در تهران

مرکز مجاز تعمیرات جارو شارژی لتو در مجموعه ایبک امداد به کمک تکنسین های حرفه ای و کاربلد اقدام به انجام تعمیرات جارو شارژی لتو می نماید. مرکز تعمیرات جارو شارژی لتو در شهر تهران دارای شعبه های زیادی می باشد. بیان این نکته بسیار مهم است که با استفاده نمودن از خدمات تعمیر جارو شارژی لتو در شرکت ایبک امداد می توانید هزینه های تعمیرات خود را تا ۷۵ درصد کاهش داده و از تجهیزات اصلی استفاده نمایید.

تعمیرات جارو شارژی لتو در منزل چیست

شما می توانید در تمامی روز های هفته از طریق شماره های موجود در سایت با مرکز تعمیرات جارو شارژی لتو در ایبک امداد استفاده نمایید. شما می توانید حتی در روز های تعطیل به صورت ۲۴ ساعته از این خدمات بهره مند شوید. ویژگی های تعمیرات جارو شارژی لتو در منزل به شرح زیر است:

 • دیگر نیازی نیست دستگاه جارو شارژی لتو را جا به جا کنید.
 • جلوگیری از خطرات حمل جارو شارژی از منزل تا تعمیرگاه
 • در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می شود.
 • می توانید بر روند تعمیرات دستگاه نظارت داشته باشید.
 • در کمتر از یک ساعت تکنسین در منزل شما حاضر شده و دستگاه را عیب یابی می کند.
 • به سوالات شما در رابطه با خرابی های جارو شارژی لتو تعمیرکار به طور کامل پاسخ می دهد.
 • بعد از انجام تعمیرات فاکتور و گارانتی ایبک امداد به شما تحویل داده می شود.

ویژگی ها تعمیرکاران جارو شارژی لتو چیست

انجام تعمیرات دستگاه جارو شارژی باید به وسیله یک تعمیرکار متخصص و مجرب انجام گردد. مرکز تعمیرات جارو شارژی لتو در مجموعه ایبک امداد دارای تکنسین های بسیار حرفه ای می باشد که به بهترین شکل دستگاه را تعمیر می نماید.

 • تکنسین ها مرکز تعمیرات دارای مهارت های ویژه تعمیرات هستند و همچنین تمامی استاندارد های مورد نیاز برای رضایت مشتری را دارا می باشند.
 • در ارائه انواع خدمات سرویس و تعمیرات سابقه بسیار درخشانی را دارند.
 • تمامی تکنسین های ایبک امداد دوره های آموزشی تعمیرات جارو شارژی لتو را گذرانده اند.
حتما بخوانید:   عیب یابی و تعمیر مایکروفر لتو | خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر لتو leto

زمان انجام تعمیرات در مرکز ایبک امداد چقدر است

در مواقعی که با خرابی جارو شارژی لتو خود مواجهه می شود حتما این سوال برای شما پیش می آید که زمان تعمیرات دستگاه شما چقدر است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که پاسخ این سوال برایتان مهم است باید بگوییم که زمان دقیق انجام تعمیرات بعد از بررسی جارو شارژی لتو به وسیله تکنسین های ایبک امداد و عیب یابی دستگاه مشخص می شود. ولی در مجموعه ایبک امداد اگر قصد تعمیرات در محل را داشته باشید یک ساعت بعد از ثبت درخواست شما تکنسین در منزل شما حاضر شده و تعمیرات دستگاه را انجام می دهد.

تعمیرات جارو شارژی لتو

عیب یابی و تعمیرات جارو شارژی لتو به وسیله تکنسین مرکز ایبک امداد

با دقت و استفاده صحیح از جارو شارژی می توانید جلوی خیلی از مشکلات احتمالی دستگاه را بگیرید. بین برند ها و مدل های متفاوت جارو شارژی فرقی ندارد می توانید با نگهداری درست از دستگاه و وارد نشدن ضربه های شدید به جاروشارژی جلوی مشکلات احتمالی دستگاه را گفته و عمر آن را افزایش دهید. باید آگاه باشید که بعضی از مشکلات جاروشارژی ها به دلایلی مانند کثیفی فیلتر، باتری، خرابی برد و اتصالات دستگاه می باشد. در ادامه مقاله برخی از مهم ترین مشکلات جارو شارژی لتو را برای شما بیان کرده ایم.

دلیل روشن نشدن جارو شارژی لتو چیست؟ چگونه آن را رفع کنیم

به مهم ترین دلیل هایی که باعث روشن نشدن جارو شارژی می توان خرابی باتری، اتمام شارژی باتری دستگاه، سوختن موتور و مشکل در برد اصلی جارو شارژی و همچنین وجود مشکلاتی در اتصالات موتور دستگاه اشاره نماییم. تمامی مواردی که بیان کردیم باید به وسیله ی تکنسین های حرفه ای تعمیرات جارو شارژی لتو  بررسی شود و درصورت نیاز تعمیرات دستگاه انجام شود.

دلیل ناگهانی خاموش شدن جارو شارژی لتو چیست؟ چگونه این مشکل را حل کنیم

قبل از هر اقدامی برای تعمیرات ابتدا مطمئن شوید که شارژ باطری دستگاه شما تمام نشده است. اگر باتری شما هنوز شارژ دارد و دستگاه به صورت ناگهانی قطع و خاموش می گردد باید به دنبال دلیل خرابی آن در بین گزینه هایی مانند : باتری خراب، مشکل برد، کثیفی فیلتر دستگاه، مسدودی لوله و بیش از اندازه پر بودن مخزن دستگاه باشید.

حتما بخوانید:   دفتر راهنمای جاروبرقی پاکشوما | راهنمای استفاده از جاروبرقی پاکشوما

دلیل شارژ نشدن جارو شارژی لتو چه می باشد

مشکل شارژ نشدن جارو شارژی به عوامل مختلفی در تعمیر جارو شارژی بستگی دارد. در این قسمت به بررسی این عوامل می پردازیم.

 • زمانی که جارو شارژی شارژ نمی شود، اول از همه اتصال شارژر به جارو شارژی را دقیق چک کنید. اطمینان حاصل کنید که جارو شارژی به درستی بر روی پایه های مخصوص شارژر قرار دارد. امکان دارد در جای خود نباشد. ممکن است است دلیل شارژ نشدن مشکل پریز برق باشد. این بار مطمئن شوید که شارژر به درستی به پریز وصل شده و در پریز برق وجود دارد و پریز آسیبی ندیده است. همچنین تمام اتصالات شارژر را بررسی کنید و در صورت وجود ایراد در قسمتی آن را تعمیر کنید.
 • یکی دیگر از احتمالات خرابی باتری می باشد که در این مواقع باید باتری را تعویض کرد.
 • این امکان وجود دارد که عمر باتری شارژر تمام شده باشد، از آن مطمئن شوید.
 • برای جلوگیری از پوسیدگی باتری جارو شارژی حداقل دو بار در ماه از دستگاه استفاده کنید.
 • بعد از خریدن دستگاه جارو شارژی نو و یا تعویض باتری معیوب با باتری نو باید دستگاه با به مدت یک روز کامل در شارژ قرار دهید.

روش تعمیرات شارژ نشدن باتری در جارو شارژی چگونه می باشد

در بعضی مواقع وقتی چند ساعت باتری جارو شارژی را به شارژ زده اید، در مواقع استفاده دوباره متوجه خالی بودن باتری می شوید. که در این حالت باتری خراب است و ممکن است دلایلی مانند: خرابی در آداپتور دستگاه، خراب شدن باتری، خرابی در اتصالات دستگاه و یا مشکل در برد جارو شارژی باشد.

مشکل عدم مکش کافی در جارو شارژی لتو را چگونه رفع کنیم

زمانی که دستگاه جارو شارژی مکش ضعیفی دارد، مراحل زیر را برای تعمیر آن بررسی کنید. اگر با این اقدامات مشکل حل نشد بهترین کار استفاده از خدمات ایبک امداد برای انجام تعمیرات دستگاه می باشد.

 • یکی از اصلی ترین دلیل های مکش کم جارو شارژی، محفظه پر بودن آن است.
 • توصیه می کنیم بعد از هر بار استفاده مخزن را خالی کنید.
 • ممکن است یک تکه زباله در لوله جارو شارژی گیر کرده و مکش آن کم شده باشد.
 • برای رفع آن، تمام شیلنگ های جارو شارژی را بررسی کنید.
 • برس جارو شارژی را بررسی کنید و اگر متوجه تجمع کثیفی شدید آن را بردارید.
 • رول برس باید آزادانه با نیروی کمی بچرخد.
 • مراقب باشید که رول برس را در جهت درست قرار دهید.
 • فیلتر جارو شارژی را چک نمایید و در موقع کثیف بودن آن را تمیز نمایید.
 • و اگر دیدید مکش ضعیف است باید فیلتر را تعویض کنید.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیر جاروبرقی پاکتین paktin در محل

دلیل نچرخیدن غلتک های جارو شارژی لتو چه می باشد

اگر رول برس جارو شارژی به درستی نمی چرخد. برای تعمیر آن ابتدا باید تسمه دستگاه را بررسی کنید و در صورت پارگی یا کشیدگی آن را تعویض کنید. یکی از مهم ترین قطعات جارو شارژی تسمه می باشد. که از چرخش غلتک آن جلوگیری می کند. همینطور درباره تسمه جارو شارژی باید به این نکته مهم توجه نمایید که تسمه در جای مناسبی خود قرار گرفته باشد. اگر متوجه شدید که تسمه در جای خود نیست، آن را تعویض کنید تا دستگاه به درستی کار نماید و دچار مشکلات دیگری نشود.

یکی دیگر از دلیل های عدم چرخش غلتک در تعمیرات جارو شارژی لتو این است که مو یا پرز به آن چسبیده است. با رفع این مشکل اصطکاک در این دستگاه بیشتر شده و با تمیزکردن آنها برس روی هر سطحی به خوبی حرکت می نماید. اگر رول برس پس از تمیز کردن چرخ نخورد، باید آن را تعویض کنید. برای عوض کردن قطعه های جارو شارژی می توانید از تکنسین های ایبک امداد کمک بگیرید; زیرا عوض نمودن قطعات معیوب دستگاه را افراد مبتدی نمی توانند انجام دهند و نیاز به افراد حرفه ای و متخصص دارد.

موتور جارو شارژی

هزینه های مربوط به تعمیرات جارو شارژی لتو چقدر است

در مرکز ایبک امداد هزینه های مربوط به تعمیرات دستگاه جارو شارژی لتو بسیار کمتر از مراکز غیر مجاز می باشد. هر تعمیرگاه نرخ های مخصوص خود را برای تعمیرات دستگاه دارد ولی مجموعه ایبک امداد تمامی نرخ های خود را اساس نرخ های اتحادیه معین می کند و به همین دلیل باعث کاهش هزینه تعمیرات برای مشتریان عزیز می شود.

از دیگر مزیت های استفاده از مرکز ایبک امداد برای انجام تعمیرات لوازم خانگی می توان به صدور فاکتور رسمی و همچنین ضمانت تعمیرات انجام شده اشاره کرد.

استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ایبک امداد جه مزیت هایی را دارد

در ادامه این مقاله مزیت های استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ایبک امداد را برای شما شرح داده ایم:

 • تمامی قطعات تعویضی در این شرکت با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.
 • صدور فاکتور رسمی ایبک امداد از دیگر مزیت های استفاده از خدمات این شرکت می باشد.
 • همینطور خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده در این مجموعه دارای گارانتی می باشند.

111111111111111111

31

تعمیرات جارو شارژی لتو

مجموع امتیازات

در این مقاله تعمیرات جارو شارژی لتو را آموزش داده ایم.

امتیاز کاربر: 4.25 ( 1 نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا