تعمیرات پکیج و آب گرمکن

نکات مهم برای خرید بهترین انواع پکیج شوفاژ دیواری

انتخاب پکیج دیواری براساس ظرفیت آن | خرید پکیج گرمایشی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

برای خرید پکیج دیواری باید یکسری نکات مهم را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید. امروزه پکیج های متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها از قابلیت های متنوعی برخوردار است. علاوه بر خرید بهترین پکیج دیواری، نصب آن نیز بسیار مهم است تا خطری شما را تهدید نکند.

خرید پکیج دیواری

یکی از دغدغه های افراد برای خرید لوازم گرمایشی انتخاب پکیج مناسب است تا با شرایط محیط سازگار باشد. قبل از اینکه به خرید پکیج دیواری بپردازید، بهتر است به فاکتورهای متعددی توجه کنید تا خریدی مطمئن را انجام دهید.

نکاتی که قبل از خرید پکیج دیواری باید به آن توجه کنید، شامل متراژ ساختمان، نوع دودکش، موقعیت جغرافیایی منطقه، میزان مصرفی آب گرم، تعداد اعضای خانواده، محل نصب و … است.

با دانستن به نکات مهم می توانید با خیالی آسوده به خرید پکیج دیواری بپردازید. همچنین برای خرید مطمئن پکیج دیواری بهتر است از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کنید، زیرا علاوه بر کیفیت بالا از لحاظ قیمت مقرون به صرفه خواهد بود.

پکیج های دیواری با برندهای متفاوتی در بازار وجود دارند که بسته به شرایط محیط و میزان بودجه، شما می توانید اقدام به خرید محصول نمایید. با وجود پکیج دیواری در منزل استفاده از سیستم گرمایشی برای منزل و یا حتی استفاده از آب گرم بسیار راحت شده است.

پکیج دیواری چیست؟

در گذشته برای گرم کردن واحد مسکونی و یا مصرف آب گرم موتورخانه هایی وجود داشته که تمامی تجهیزات برای گرمایشی واحدها در این مکان قرار داشته است. استفاده از موتور خانه هزینه بالایی داشت و همچنین تامین سوخت موتورخانه ها بسیار دشوار بود.

 امروزه استفاده از موتورخانه ها بسیار کاهش یافته، زیرا به دلیل هزینه بالا توان استفاده از آن وجود ندارد. پکیج ها امروزه جایگزین مناسبی برای موتورخانه ها هستند که با مزایای فوق العاده خود از عملکرد بالایی برخوردار هستند.

با استفاده از پکیج به راحتی می توانید گرمایش شوفاژ و آب گرم واحد مسکونی خود را تامین نمایید. میزان مصرف سوخت این محصول بسیار کم بوده و دارای ابعاد کوچکتری است که در این صورت فضایی کم از محیط را نیز اشغال می کند. پکیج دیواری از بازدهی بسیار بالایی برخوردار است که توانسته رضایت کاربران را به خود جلب نماید.

انواع پکیج دیواری

پکیج های دیواری همانند محصولات دیگر انواع مختلفی دارند که در این صورت باید با توجه به قابلیت پکیج آن را خریداری کنید. موارد زیر جزء انواعی از پکیج های دیواری محسوب می شوند که وظیفه هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است.

بهترین نوع پکیج دیواری

پکیج دیواری ترکیبی

این مدل از پکیج دیواری به گونه ای عمل می کند که آب مستقیم وارد سیستم شده و به سرعت گرم می شود. بعد از تامین آب گرم، حالا مدار جریان پیدا می کند و آب گرم را در اختیار شما قرار می دهد.

پکیج های دیواری ترکیبی به دلیل کارایی بالایی که دارند، از طول عمر بسیار بالا برخوردار بوده و همچنین فضای کمی از محیط را اشغال می کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  انواع ارورهای پکیج تاچی | نحوه رفع ارور پکیج تاچی

پکیج دیواری مخزن دار

نمونه ای دیگر از پکیج دیواری، پکیج دیواری مخزن دار است که دارای یک مخزن بوده و آب گرم را در خود ذخیره می کند. با وجود مخزن به راحتی می توان از این نوع پکیج آب گرم مصرفی را به دست آورد.

پکیج دیواری مانیتور دار

پکیج دیواری مانیتور دار نمونه ای دیگر از پکیج های دیواری به حساب می آید که از سنسور کنترل عملکرد استفاده می کند. این نوع پکیج با داشتن سنسور در صورت عدم عملکرد صحیح پکیج به علت ایجاد مشکل می پردازد و اطلاعات را در مانیتور به شما نمایش می دهد.

با توجه به کدهایی که از طرف مانیتور برای شما ارسال شد، حالا می توانید با مراجعه به دفترچه راهنما محصول اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکل را انجام دهید. در صورتی که به برطرف کردن مشکل تخصص کافی را ندارید می توانید از کارشناسان متخصص در این حرفه کمک بگیرید.

توجه به نکات مهم برای خرید پکیج دیواری

برای خرید پکیج دیواری بهتر است به یک سری نکات توجه نمایید تا با خیالی آسوده بتوانید به خرید این محصول بپردازید. پکیج دیواری از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که استفاده از آن بسیار مناسب خواهد بود. موارد زیر جزء نکات مهم برای خرید پکیج دیواری محسوب می شوند.

انتخاب ظرفیت پکیج دیواری

معمولا پکیج های دیواری از ظرفیت های متنوعی برخوردار هستند که شما بر اساس متراژ ساختمان خود از ظرفیتی مناسب خرید خود را انجام دهید. زمانی که متراژ خانه شما زیاد باشد، ولی ظرفیت پکیج کم باشد در این صورت میزان آب گرم مصرفی و گرمایش واحد شما به درستی انجام نمی شود.

 همچنین اگر ظرفیت پکیج نسبت به متراژ محیط بیش از اندازه باشد مصرف سوخت آن بسیار بالا بوده و ممکن است هزینه زیادی برای شما ایجاد نماید.

برای خرید پکیج دیواری مهم ترین عامل انتخاب ظرفیت مناسب بر اساس متراژ منزل است که باید به درستی به محاسبه متراژ و ظرفیت آن بپردازید. پکیج های دیواری در بازار بسیار متنوع هستند که با تنوع بالا به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

البته در هنگام انتخاب ظرفیت پکیج علاوه بر متراژ ساختمان باید به عوامل دیگری مثل نوع تهویه ساختمان، موقعیت جغرافیایی، نوع دودکش، نوع عایق درب ها و پنجره ها و … توجه کنید.

با در نظر داشتن نکات مهم به راحتی می توانید ظرفیت پکیج را انتخاب کنید و از عملکرد آن بهره ببرید. به صورت کلی وضعیت ساختمان به شما کمک می کند تا بتوانید از ظرفیتی مناسب از پکیج دیواری بهره مند شوید.

ابعاد پکیج

یکی دیگر از عوامل لازم برای خرید پکیج دیواری توجه به ابعاد آن است. امروزه پکیج های دیواری با ابعاد مختلفی در بازار وجود دارند که بسته به شرایط محیط برای نصب باید از ابعادی مناسب انتخاب کنید.

پکیج ها بر اساس میزان ظرفیت خود دارای ابعاد متفاوتی هستند که معمولا پکیج های دیواری با ظرفیت بالا از ابعاد بزرگتری برخوردارند. با وجود ابعاد زیاد از پکیج دیواری میزان فضای اشغال شده نیز افزایش پیدا می کند.

به صورت استاندارد پکیج دیواری به اندازه یک کابینت بوده که به راحتی در گوشه ای از آشپزخانه و یا گوشه ای از تراس قابل نصب است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای نصب و راه اندازی پکیج دیواری تاچی

انتخاب نوع دودکش

یکی دیگر از عوامل مهم برای خرید پکیج دیواری که تاثیر بسیار بالایی دارد، نوع دودکش آن است. در مواقعی که ارتفاع دودکش کم باشد، فاصله برای خروج دود نیز کم است. در این صورت نیازی به خرید پکیج فن دار نیست.

اگر ارتفاع دودکش بالا باشد، باید حتما از پکیج های فن دار استفاده کنید تا دود به راحتی خارج شود و وارد محیط نشود. همچنین گازهای حاصل از پکیج، سمی بوده که در این صورت استفاده از پکیج های فن دار بسیار مناسب است.

پکیج های فن دار از دودکش های استاندارد برخوردار هستند که کاملا دوجداره بوده و خیال شما را از بابت خروج دود راحت می کند. با پیشرفت بشر در تکنولوژی امروزه پکیج ها از سنسور دودکش برخوردار هستند که در مواقعی که دودکش دچار مشکل شده است به راحتی اطلاع رسانی می کند.

انتخاب پکیج از لحاظ نوع سوخت

نوع سوخت و مصرفی انرژی در پکیج یکی دیگر از نکات حائز اهمیت برای خرید پکیج دیواری محسوب می شود. پکیج های دیواری از لحاظ مصرف سوخت خود شامل پکیج گازوئیلی، برقی و گازی هستند که عملکرد هر کدام با یکدیگر متفاوت بوده است.

پکیج گازی در دو نوع دیواری و زمینی وجود دارد که بدون هیچ سروصدایی کار می کند. پکیج های گازوئیلی بر روی زمین قابل نصب هستند و درون موتورخانه و هم بیرون از واحد مسکونی می توانید از این نوع پکیج استفاده کنید. پکیج های برقی هم شامل دیواری و زمینی هستند که هیچ سروصدایی ندارند.

میزان مصرف آب گرم

برای خرید پکیج باید به میزان مصرف خود توجه فرمایید تا آب گرم مصرفی شما به راحتی در دسترس قرار گیرد. پکیج های مخزن دار به دلیل ذخیره آب گرم درون مخزن برای مکان هایی که میزان مصرف آب گرم بالا است، بهترین انتخاب محسوب می شود.

در مواقعی که چندین حمام در واحد شما وجود دارد و یا اینکه تعداد رادیاتورها بالا است استفاده از پکیج های بدون مخزن چندان مناسب نخواهد بود. در هنگام انتخاب پکیج به این مورد بسیار توجه فرمایید، زیرا ممکن است در فصل های سرد سال رادیاتورها قادر به گرم کردن منزل نباشند.

انواع پکیج دیواری

توجه به هزینه‌ های مصرفی پکیج

یکی دیگر از نکات لازم برای خرید پکیج دیواری توجه به هزینه آن است. شما طبق بودجه مالی خود می توانید محصولی مطمئن را خریداری کنید و خیالتان از بابت هزینه آسوده باشد.

پکیج های دیواری معمولا از میزان سوخت و هزینه بسیار مناسبی برخوردار هستند که استفاده از این نوع پکیج برای خانواده های کم جمعیت بسیار مناسب است. پکیج های دیواری علاوه بر قیمتی مقرون به صرفه از طول عمر و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

نتیجه گیری

با  دانستن نکات مهم جهت خرید پکیج دیواری می توانید بهترین خرید را انجام دهید و بدون هیچ نگرانی از طول عمر بالای آن بهره ببرید. در صورتی که نسبت به خرید این محصول از اطلاعات دقیقی برخوردار نیستید می توانید از شرکت ایبک امداد کمک بگیرید. برای برقراری ارتباط با مجموعه ایبک امداد کافی است با شماره های مندرج در صفحه تماس حاصل نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خرید پکیج دیواری

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

نکات مهم برای خرید پکیج دیواری

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا