تعمیرات جاروبرقی

راهنمای تعمیر جاروبرقی در شرق تهران | خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

جاروبرقی در برندها و مدل های متفاوتی امروزه در بازار لوازم خانگی وجود دارد. در دنیای مدرن اغلب افراد به دنبال لوازمی هستند که معتبر و با کیفیت باشد تا عمر طولانی تری داشته و همچنین کمتر دچار خرابی شود. جاروبرقی یکی از ابزاری است که وجود آن در هر خانه ضرورت دارد و اگر دچار خرابی و آسیب می‌شود معمولا کاربران را با دردسر مواجه می‌کند.

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

یکی از معضلاتی که ممکن است برای جاروبرقی پیش آید خراب شدن موتور آن می باشد. ممکن است شما هم با این مشکل روبرو شده باشید و به دنبال رفع ایراد دستگاه باشید. چنانچه مسیر جریان هوا در جاروبرقی دچار مشکلی شود، موجب عدم رسیدن هوا به موتور جاروبرقی خواهد شد و بنابراین دمای موتور بالا رفته داغ می شود و موتور آسیب می بیند. بعضی از جاروبرقی ها دارای این قابلیت هستند که چنانچه دستگاه با این مشکل مواجه شود و موتور آن داغ شود جهت محافظت از جاروبرقی دستگاه خاموش خواهد شد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران

تعمیرکاران حرفه ای و مجرب به علت داشتن علم و تجربه کافی در رابطه با تعمیرات جاروبرقی در کمترین زمان می توانند تعمیرات جاروبرقی شما را انجام دهند. همه تکنسین‌های مجموعه ایبک امداد در زمینه تعمیرات جاروبرقی حرفه ای هستند و نقاط ضعف و قوت این دستگاه را می دانند و به همین خاطر است که می توانند در زمان کمی اقدام به تشخیص ایراد و عیب یابی جاروبرقی نموده و از پرداخت هزینه های زیاد جلوگیری نمایند.

تعمیر جاروبرقی با قطعات اورجینال و اصل

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی این مزیت را دارد که قطعات خراب شده همگی با قطعات اصل و اورجینال جایگزین خواهند شد. سپردن تعمیر جاروبرقی به افراد غیر حرفه ای می تواند باعث شود که قطعاتی که آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد با قطعات غیر اصل جایگزین شده و موجب بروز مشکلات بیشتری گردد. تعمیر جاروبرقی در شرق تهران/خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهرانتکنسین‌های کارآزموده و خبره در نمایندگی تعمیر جاروبرقی آگاهند تا چنانچه قطعه ای در جاروبرقی خراب شده باشد، آن را با قطعه اصلی جایگزین کنند تا ماندگاری و عمر جاروبرقی افزایش پیدا کرده همچنین عملکرد آن بهتر شود.

چرا موتور جاروبرقی درست کار نمی کند؟

همانطور که گفتیم چنانچه جریان هوا در دستگاه با مشکلی مواجه شود هوا به موتور جاروبرقی نمی رسد در نتیجه دمای آن بالا رفته، داغ می‌شود و ممکن است بسوزد. جهت حفاظت از موتور برخی از جاروبرقی ها دارای سیستمی می باشند که به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می کند. بنابراین چنانچه این مشکل در جاروبرقی شما پیش آمد بهتر است دیگر از آن استفاده نکنید و سریع با تعمیرکار تماس بگیرید تا بتواند مشکل جاروبرقی را برطرف کند و به موتور آن آسیب های بیشتری وارد نشود. نکته دیگری که لازم به ذکر می باشد این است که به طور معمول بعد از مدتی کارکرد جاروبرقی ممکن است گرد و غبار و چربی روی زغال ها و تیغه کلکتور به وجود آید و همین موضوع می‌تواند از جریان هوا جلوگیری کند. برای آنکه بتوانید این ایراد را رفع کنید از یک سنباده نرم استفاده کنید و به آرامی تیغه‌ها و سطح روی زغال ها را پاک کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات جاروبرقی جنرال فیت | عیب یابی و تعمیر جاروبرقی جنرال فیت

چرا موتور جاروبرقی صدا می دهد؟

اگر موتور جاروبرقی شما صدا می دهد باید محفظه جاروبرقی باز شده و همه آلودگی ها رفع شود. علاوه بر آن خراب شدن تسمه می تواند باعث صدا دادن موتور جاروبرقی شود. فن موتور جاروبرقی نیز باید بررسی شده و اگر خراب شده بود تعویض گردد. به طور کلی عوامل مختلفی باعث ایجاد صدا در موتور جاروبرقی خواهد شد. ممکن است یک گرفتگی مختصر موجب بروز این مشکل شود و یا انسداد شدید. در هر صورت چنانچه این مشکل از حد طبیعی بیشتر شد و جاروبرقی شما صداهای ناهنجار داشت، حتماً باید مشکل را رفع کنید.

چرا جاروبرقی به صورت نامنظم کار می کند؟

عملکرد نامنظم در جاروبرقی یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای این دستگاه پیش آید. چنانچه فشار فنر پشت زغال در جاروبرقی به حد کافی نباشد، موجب بروز جرقه و داغ شدن آرمیچر خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل فنر ذغال ها باید کشیده شده و فشار آن تنظیم گردد. علاوه بر آن چنانچه سیم پیچی روی آرمیچر نیم سوز شده باشد لازم است که حتما تعویض گردد.

چرا جاروبرقی مکش ضعیفی دارد؟

چنانچه مکش جاروبرقی شما کافی نبود ممکن است کیسه و یا مخزن آن پر شده باشد. اگر این طور بود آن را خالی و یا تعویض نمایید. علاوه بر آن لوله خرطومی را نیز چک کنید تا انسدادی نداشته باشد و اگر جسمی در آن گیر کرده بود آن را بیرون بیاورید و مشکل را رفع کنید. فیلتر جاروبرقی معمولاً از جنس اسفنج فشرده و یا پارچه ای می باشد. آن را بیرون آورده و کاملا تمیز کنید و سر جای خود قرار دهید. موتور جاروبرقی را نیز مورد بررسی قرار دهید و اگر دچار مشکل شده بود آن را برطرف کنید.

چرا بوی سوختگی از جاروبرقی به مشام می رسد؟

بوی سوختگی معمولاً می تواند علامتی از مشکل در سیم کشی جاروبرقی باشد. چنانچه زمان روشن بودن جاروبرقی به سیم آن دست زدید و متوجه شدید که خیلی داغ شده است، باید دستگاه را از برق جدا کرده و پایانه آن را بررسی کنید. تعمیر جاروبرقی در شرق تهران/خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهراناگر پایانه‌ ها شل بود، لازم است که آنها را محکم کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. اگر بازهم بوی سوختگی رفع  نشد ممکن است موتور جاروبرقی به مشکل برخورد کرده باشد. در این شرایط بهترین راهکار سپردن جاروبرقی به تعمیرکار می باشد.

چرا جاروبرقی جرقه می زند؟

گاهی اوقات ممکن است با جرقه زدن در جاروبرقی روبه‌رو شوید. ممکن است بین تیغه کلکتور و زغال گرمای زیادی ایجاد شده و منجر به ایجاد جرقه گردد. اگر این مشکل به وجود آمده بود باید زغال جاروبرقی را تمیز کنید و اگر کوتاه شده بودند آنها را تعویض کنید. اگر زغال ها و همچنین تیغه کلکتور سالم بودند، ممکن است کلاف سیم پیچ نیم سوز شده باشد. جهت اطمینان خاطر می‌توانید شدت جریان موتور جاروبرقی را اندازه گیری کنید. چنانکه شدت جریان از حد مجاز بیشتر بود لازم است کلاف سیم پیچی تعویض گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  علت صدای بلند جاروبرقی چیست | روش های رفع صدای زیاد جاروبرقی

چرا جاروبرقی لرزش دارد؟

یکی از مشکلات رایج در جاروبرقی لرزش دستگاه می باشد. اگر شما نیز در جاروبرقی خود با این مشکل مواجه شده باشید برای برطرف کردن آن باید نگهدارنده موتور بازدید شود. موتور با پیچ هایی در جای خود محکم شده است و اگر شل شده باشند می‌تواند باعث ایجاد لرزش در جاروبرقی شود. بنابراین آنها را محکم کنید و اگر خراب شده بودند آنها را تعویض نمایید.

تعمیر جاروبرقی در محل

جاروبرقی یکی از ضروری ترین لوازم موجود در منزل می باشد و به همین خاطر جهت رفع خرابی آن زمان از اهمیت زیادی برخوردار است. ترافیک سنگین سطح شهر، عدم زمان کافی جهت مراجعه به تعمیرگاه و همچنین پراکنده بودن شعب مختلف تعمیرات جاروبرقی، همگی از چالش هایی هستند که ممکن است برای شما پیش آید. بدون شک می توان گفت در این شرایط خدمات تعمیر جاروبرقی در محل می تواند بسیار کارآمد باشد. خدمات ایبک امداد با اعزام تعمیرکاران حرفه ای به منزل می تواند این مشکل شما را برطرف کند. همچنین باید بگوییم که تعمیرکاران مجموعه ما تخصص بالایی دارند و خیلی سریع به عیب یابی جاروبرقی در انواع مدل های مختلف می پردازند و مشکلات آن را رفع می کنند.

خدماتی که جهت تعمیر جاروبرقی انجام می شود

چنانچه جاروبرقی شما دچار مشکل شد می توانید برای رفع مشکل آن از خدمات ایبک امداد کمک بگیرید. جهت تعمیر جاروبرقی خدماتی در این مرکز ارائه می شود.

 • تعمیر و تعویض بلبرینگ جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض کلکتور جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض سیم پیچی در موتور جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض زغال های جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض پروانه موتور
 • تعمیر و تعویض بالشتک
 • تعمیر و تعویض برد جاروبرقی
 • تعمیر و یا تعویض سیم جمع کن در جاروبرقی
 • تعمیر و یا تعویض موتور

انواع مشکلات مختلف در جاروبرقی که ممکن است نیاز به بررسی تعمیر کار داشته باشد

مرکز تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران با دارا بودن بهترین تعمیرکاران و متخصصین در زمینه تعمیرات جاروبرقی آماده است تا چنانچه جاروبرقی شما با خرابی‌ها و ایراداتی مواجه شد آن را برطرف کند. چنانچه مشکلات زیر برای جاروبرقی شما پیش آمد می توانید با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید.

 • موتور جاروبرقی شما سوخته باشد.
 • لوله خرطومی و یا لوله تلسکوپی شکسته باشد.
 • مکش جاروبرقی کاهش پیدا کرده باشد.
 • جاروبرقی شما خاک و گرد و غبار پس می دهد.

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران/خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

 • کلکتور جاروبرقی شما خراب شده است.
 • سیم جمع کن جاروبرقی شما خراب شده است.
 • جاروبرقی در حین کار خاموش می شود.
 • جاروبرقی شما روشن نمی شود.
 • موتور جاروبرقی صداهای غیر طبیعی دارد.
 • دکمه های جاروبرقی گیر کرده اند.

سخن پایانی

اگر جاروبرقی شما نیاز به سرویس و تعمیر داشت سرویسکاران ایبک امداد با نهایت دقت آن را مورد بررسی قرار می‌دهند و از قطعات اورجینال جهت تعویض قطعات آسیب دیده استفاده می کنند. همه قطعات موجود در جاروبرقی، سیم پیچی آن و عملکرد موتور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و ایرادهایی که در آن وجود دارد رفع می شود. سرویس دوره‌ای جاروبرقی می تواند به کارکرد منظم و درست آن کمک کند و چنانچه مشکلات احتمالی در آن وجود داشته باشد، نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

راهنمای تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا