تعمیرات آسانسوربرندها

بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی کدام است؟

انتخاب بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی کاری چالش برانگیز است زیرا شما باید آسانسوری پیدا کنید که عملکردهای مورد نظر شما را داشته باشد و همچنین مقرون به صرفه، قابل اعتماد و ایمن باشد. آیا با ویژگی‌ها و بهترین برند آسانسور آشنایی دارید؟ امروزه دنیای ما مدرنیزه شده و هر روز تغییر می‌کند. آسانسور هم به همین صورت است. روزانه بیشتر از یک میلیارد مسافر به وسیله آسانسور جابجا می‌شوند، پس باید برای پیشرفت، بهینه‌سازی و توسعه آن از تمام امکانات استفاده کرد. امروزه به وسیله فناوری‌های جدید، آسانسور هوشمند ساخته شده که می‌تواند ۵۰ درصد زمان جابجایی شما را کاهش دهد. سیستم‌های جدیدی که این روزها اختراع شده برای نگهداری و مدیریت آسانسور بسیار مؤثر است.

بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی

اگر می‌خواهید با بهترین شرکت آسانسور آشنا شوید، باید بگوییم که مقایسه و بررسی ویژگی‌های مختلف این شرکت‌ها می‌تواند شما را در مورد کیفیت آن مطمئن کند. برای انتخاب آسانسور، معیارهایی مثل قیمت مناسب، مصرف انرژی، کیفیت و طراحی مدرن، استفاده کردن از تکنولوژی‌های مدرن، خدمات بعد از فروش، تجربه و سابقه اهمیت زیادی دارد.

شرکت‌هایی که سابقه و تجربه بیشتری در این صنعت دارند معمولاً دارای تخصص و دانش فراوان در زمینه نصب، ساخت و طراحی آسانسور هم هستند. این شرکت‌ها دارای خدمات بعد از فروش بهتری بوده و مشتری می‌تواند با اطمینان کامل از آنها خرید کند.

آسانسورهایی که با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن ساخته و طراحی شده اند، به امنیت، ماندگاری و همچنین افزایش کیفیت آن کمک زیادی می‌کنند، به همین صورت آسانسورهایی که دارای مصرف انرژی کمتری هستند از جهت اقتصادی مقرون به صرفه بوده و دوستدار محیط زیست هم می‌باشند. در نهایت باید بگوییم جهت انتخاب بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی بهتر است که تمام شرکت‌ها را بررسی کنید و قیمت و ویژگی‌های آنها را با هم مقایسه کنید. البته استفاده از تجربیات و نظریات دیگران هم می‌تواند در این زمینه بسیار مؤثر باشد تا بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی را انتخاب کنید.

بهترین برند آسانسور

بهترین برند آسانسور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

اگر می‌خواهید بهترین شرکت و برند آسانسور را انتخاب کنید باید به ویژگی‌های آن توجه داشته باشید مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارت هستند از:

 • ارائه خدماتی مانند تعمیرات نگهداری و سرویس به مشتریان
 • آسانسور باید قیمت مناسبی داشته باشد
 • امنیت بالا و مصرف کم انرژی در آسانسور
 • طراحی مدرن و کیفیت ساخت محصولات
 • از تکنولوژی مدرن برای ساخت و طراحی آسانسور استفاده شده باشد.
 • شرکت آسانسور باید دارای خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش باشد.
 • بهترین شرکت آسانسور باید دارای سابقه و تجربه زیادی در صنعت آسانسور باشد.

برای اینکه بتوانید شرکت های معتبر آسانسور را از شرکت‌های نامعتبر تشخیص بدهید موارد بیان شده را به طور مختصر برایتان توضیح می‌دهیم:

۱- مقایسه خدمات و قیمت

در هنگام خرید و انتخاب آسانسور باید خدمات و قیمت شرکت‌ها را با هم مقایسه کنید و شرکتی را برای این منظور انتخاب کنید که قیمت مناسب داشته و بهترین خدمات را ارائه بدهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  معرفی و مقایسه انواع یخچال‌های فریزر سامسونگ

۲- امنیت بالا و مصرف انرژی کم

شرکت‌هایی که محصولات آنها مصرف انرژی کمتری داشته و امنیت بالایی دارد، مطمئناً محصولات اقتصادی تر و ایمن‌تری هم ارائه می‌دهند. این مورد در بلند مدت می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها شود.

۳- طراحی و کیفیت ساخت محصولات

شرکت‌های آسانسور که به طراحی و کیفیت ساخت اهمیت می‌دهند، معمولاً محصولات آنها با کیفیت بوده و مطمئن‌ تر است.

۴- بررسی تکنولوژی‌های مورد استفاده

باید دقت داشته باشید که اگر شرکت آسانسور از تکنولوژی مدرنی برای ساخت و طراحی آسانسور استفاده کند، محصولات آن ماندگاری بیشتر و کیفیت بهتری دارد. برای منظور شما باید پروژه‌های قبلی این شرکت را بررسی کنید.

۵- بررسی سابقه و تجربه شرکت

آسانسور هایی که دارای تجربه و سابقه طولانی‌تری در زمینه نصب، ساخت و طراحی آسانسور هستند معمولاً خدمات مطمئن و با کیفیت تری هم ارائه می‌دهند.

بهترین برند آسانسور خارجی

تمام مواردی که برای شما بیان کردیم به شما کمک خواهد کرد بهترین شرکت سازنده آسانسور را انتخاب کنید که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم و چند نمونه از بهترین برندهای آسانسور خارجی را به شما معرفی می کنیم:

آسانسور برند اوتیس

شرکت اوتیس یک شرکت پیشرو می باشد که در زمینه سیستم پله برقی و آسانسور فعالیت دارد. تقریباً می‌توان گفت یکی از بهترین برندهای آسانسور شرکت اوتیس است که در سال ۱۸۵۳ در آمریکا تأسیس شد. اوتیس اولین شرکتی بود که توانست سیستم ایمنی را در آسانسور اختراع کند. این سیستم برای متوقف کردن کابین در هنگام افتادن قرقره یا کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بعضی از ساختمان‌های معروف جهان مثل ساختمان امپایر استیت، برج‌های دوقلوی پتروناس، برج CN، برج خلیفه و حتی برج ایفل هم از این آسانسور استفاده می‌ شود. شرکت اوتیس یک شرکت مشهور در جهان است که روزانه حدود ۲ میلیارد نفر را در سراسر جهان حمل می‌کند. این شرکت دارای بزرگترین سبد محصولات است و بزرگترین نیروی کاری در جهان را دارد. کارمندان این شرکت حدوداً ۴۰ هزار نفر می‌باشد.

خدمات و محصولات اصلی این شرکت عبارتند از:

 • نوسازی آسانسور
 • پیاده‌روی متحرک و پله برقی
 • آسانسور مرتفع
 • آسانسور متوسط
 • آسانسور کم ارتفاع

آسانسور برند کونه

این شرکت جزو شرکت‌های آسانسور مشهور در تمام جهان است که سال ۱۹۱۰ تأسیس شده است و دفتر مرکزی این شرکت هم در اسپو قرار دارد. این شرکت بهترین نوع آسانسور در طراحی شناخته شده و جزو بهترین برندهای آسانسور محسوب می‌شود .

کونه خدمات خود را به معماران، طراحان، مالکان، توسعه دهندگان و سازندگان در هزار دفتر و در ۵۰ کشور دنیا ارائه می‌دهد. تقاضا برای نصب این آسانسور در جهان روز به روز افزایش پیدا می‌کند. شرکت کونه با مشاوره‌های مخصوص به تمام مشتریان کمک می‌کند که از ساختمان‌ها، فضاهای عمومی و شهرهای خود در سراسر جهان بهترین استفاده را ببرند.

خدمات و محصولات اصلی این شرکت عبارتند از:

 • مشاوره و برنامه‌ریزی
 • طراحی سیستم اختصاصی
 • نوسازی، نگهداری و تعمیر
 • درب اتوماتیک، پله برقی و آسانسور

آسانسور برند شیندلر

می‌توان گفت این برند رهبر جهانی تولید آسانسور، پیاده‌روی متحرک و پله برقی در جهان است. شرکت شیندلر در سال ۱۸۷۴ تأسیس شده است این شرکت در سوئیس بوده و امروزه در ۱۴۰ کشور هم فعالیت دارد و کارمندان آن هم به بیش از ۵۸ هزار نفر در جهان می‌رسد. این شرکت، یک شرکت معروف است که راه حل‌هایی جهت کمک به ایمنی و حفظ بهداشت پله برقی و آسانسور را ارائه داده است. شرکت شیندلر در زمینه هوشمندسازی و توسعه صنعت آسانسور کاملاً پیشرو است و امروزه بیشتر ساختمان‌های بزرگ از آسانسورهای این شرکت استفاده می‌کنند و می‌توان این برند را جزو بهترین برندهای آسانسور خارجی دانست.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین و لوکس ترین برند لوازم خانگی در جهان | ۶ برند لوازم خانگی

خدمات و محصولات اصلی این شرکت عبارتند از:

 • تعمیر و نگهداری
 • پیاده‌روی متحرک و پله برقی
 • آسانسور

بهترین برندهای آسانسور ایرانی کدامند؟

حالا که شما را با چند برند خارجی آسانسور آشنا کردیم، شاید سؤال کنید بهترین برند آسانسورهای ایرانی کدامند؟ متأسفانه باید بگوییم به علت تحریم‌ها برندهای مطرح زیادی در ایران حضور ندارند ولی بعضی از برندهای آسانسور خارجی در ایران نمایندگی دارند. امروزه شرکت‌های آسانسور ایرانی توانسته‌اند به وسیله قطعات مختلف چینی آسانسورهای خود را مونتاژ کنند.

اگر می‌خواهید از برندهای ایرانی خریداری کنید توصیه می‌کنیم یکی از برندهای زیر را انتخاب کنید:

 آسانسور آتیس

شرکت آتیس فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ در زمینه ساخت آسانسور و پله برقی شروع کرد. این شرکت پروژه‌های زیاد مسکونی، اداری و تجاری را اجرا کرده است. شرکت آتیس در حوزه فروش و همچنین خدمات پس از فروش در تمام شهرهای ایران دارای نمایندگی فعال است. محصولات برند آتیس دارای استانداردهای مختلف خارجی و داخلی می‌باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 برند هیرو آسانسور

آسانسورهای این شرکت تقریباً دو دهه است که وارد بازار شده و کیفیت خوبی هم به مشتریان ارائه داده است. محصولات هیرو بیشتر در زمینه پله برقی و آسانسور می‌باشد. کارشناسان این شرکت دوره‌های تخصصی خود را در زمینه فروش این محصولات و همچنین خدمات پس از فروش گذرانده‌اند. این شرکت انواع آسانسورهای گیربکسی، گیرلس و کششی روملس را عرضه می‌کند. توجه داشته باشید که محصولات شرکت هیرو گواهینامه‌های معتبری را هم دریافت کرده‌اند.

پارس ایمن بالابر

شرکت ایرانی پارس ایمن بالابر هم در زمینه فروش و تولید آسانسورهای صنعتی، فروشگاهی، خانگی، هیدرولیکی، ساختمانی و… فعالیت گسترده‌ای دارد. این شرکت حدوداً ۱۲ سال است که در زمینه آسانسور فعالیت می‌کند و تمام خدمات آن هم با کیفیت بالا انجام شده است.

برند جام لیفت

شرکت جام لیفت در زمینه آسانسور مسافری و باربری حدود ۱۰ سال است که فعالیت دارد. این شرکت جزو بهترین تولید کنندگان، تأمین کنندگان و وارد کنندگان قطعات جانبی و اصلی آسانسور در کشور است. شما می‌توانید انواع مکانیکال، تابلو، کابین، درب، ریل و موتور آسانسور را از این شرکت خریداری کنید.

رایا آسانسور

رایا آسانسور در زمینه فروش آسانسور بیشتر از ۲۹ سال است که فعالیت دارد. از این شرکت پکیج‌های مختلف آسانسور را هم می توانید خریداری کنید. رایا آسانسور در شهرهای مختلف ایران نمایندگی فعال دارد. حتی اگر شما بخواهید ، می توانید قطعاتی مثل موتور، درب، کابین و… را هم از این شرکت خریداری کنید.

بهترین برند آسانسور

سخن پایانی

در این مقاله از ایبک شما را با بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی آشنا کردیم تا بتوانید در صورت نیاز با کیفیت‌ترین و بهترین برند را انتخاب کنید. خریدن بهترین برند از آسانسور به شما کمک می‌کند تا مجبور نشوید برای تعمیر و نگهداری آن هزینه زیادی پرداخت کنید، زیرا بهترین برندها کمتر آسیب دیده و فقط لازم است آن را به طور مرتب سرویس کنید.

بهترین برند آسانسور خارجی و ایرانی کدام است؟

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

بهترین برند آسانسور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا