تعمیرات یخچال

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک General Electric در تهران

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تمامی نقاط شهر تهران آماده ی ارائه ی انواع خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی به کاربران و مشتریان خود در محل می باشد. کاربران عزیز باید مطلع باشند که بهره مندی از یک تعمیرکار متخصص باعث افزایش طول عمر دستگاه شما می شود و کیفیت آن را افزایش می دهد.

مرکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران چندین سال است که خدمات تعمیر انواع یخچال فریزر جنرال الکتریک را ارائه می‌دهد. این کار توسط یک تعمیرکار خانگی یخچال جنرال الکتریک انجام می‌شود. ایبک امداد به مشتریانی که برای خدمات تعمیر حرفه‌ای و با کیفیت به این مرکز مراجعه کرده‌اند ۳ تا ۱۲ ماه گارانتی ارائه می‌دهد. هدف آخر همه ی نیروهای این مجموعه جلب رضایت کاربران است.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه:

 • استفاده کردن از قطعات نو و اورجینال به جای قطعه های خراب با گارانتی معتبر می‌باشد.
 • تعمیرکار مجرب یخچال جنرال الکتریک در محل حضور خواهد داشت و از تجهیزات فنی برای عیب‌یابی دستگاه استفاده می‌کند.
 • با استفاده نمودن از تمام اصول مشتری مداری، رعایت بهینه خدمات و توصیه‌های بهداشتی، عیب‌یابی و تعمیرات انجام می‌شود.

چگونه با مرکز خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران تماس بگیریم

روش ارتباط با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران عبارتند از:

 • اول از همه باید با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید یا از طریق تماس با ما در سایت ایبک امداد با کارشناسان در ارتباط باشید.
 • بعد از تماس نام و شماره شما ذخیره می‌شود و نام تعمیرکار با کد اشتراک مخصوص برای شما ارسال می‌شود.
 • تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک کمتر از یک ساعت دیگر در محل حاضر می‌شود.
 • بعد از تمام شدن کار فاکتور مربوط به خدمات و گارانتی شرکتی به مشتری ارائه می‌شود.
 • در آخر برای نظر سنجی با شما تماس گرفته می شود و تمامی نظرات و انتقادات شما سر لوحه ی خدمات شرکت ایبک امداد می باشد.

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک چیست

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک

نکته اصلی در عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک خدمات پس از فروش آن محصول است. اگر این موضوع برای شما سوالاتی به وجود آورده است، توصیه می کنیم در این قسمت با ما همراه باشید.

در پاسخ به این سوال که خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک چگونه است، باید گفت که این برند آمریکایی به دلیل شرایط اقتصادی و سیاسی قادر به حضور مستقیم در ایران نیست و همین مشکل باعث شد تا خدمات فروش و گارانتی این محصول باید توسط شرکت های ملی ارائه شود و با تماس با شماره مندرج در گارانتی می توانید از خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در این مراکز استفاده نمایید.

اگر از این سرویس راضی نیستید یا مشکل یخچال شما شامل سرویس این محصول نمی شود نگران نباشید. زیرا نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرکت ایبک امداد با شعبه های  متعدد در سراسر شهر تهران آماده ارائه انواع خدمات تعمیر و همچنین عیب یابی مربوط به محصولات جنرال الکتریک در محل شما می باشد.

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با این هدف اقدام به تعمیرات و همچنین عیب یابی دستگاه شما می نماید که رضایت مشتریان خود را جلب کند. در ادامه این مقاله به مزیت های استفاده کردن از خدمات ایبک امداد می پردازیم:

 • از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می شود که باعث افزایش عمر دستگاه می شود.
 • استخدام تعمیرکار متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر می کند.
 • با روشن شدن هزینه سرویس از پرداخت مبلغ اضافی، آزاد می شوید.

شرکت جنرال الکتریک در واقع یک شرکت چند ملیتی در کشور امریکا می باشد که به علت تولید انواع محصولات با کیفیت و متنوع در لوازم خانگی خود و همینطور خدمات پس از فروش خوبی که ارائه می دهد در تمامی کشورهای مقصد محصولاتش و به عنوان یکی از بهترین کارخانه ها شناخته شده است.

یخچال جنرال الکتریک یکی از مهم ترین و با کیفیت ترین محصولات این کارخانه معروف و قدرتمند می باشد که به لطف تنوع زیاد و تولید این یخچال در طرح ها و همچنین رنگ های متفاوت توانسته بازار وسیعی را در تمامی کشورهای جهان به دست آورد. تیم تحقیقات و همچنین توسعه کارخانه جنرال الکتریک همیشه تلاش می کند تا از طرح های جدید و مدرن در طراحی ظاهر تمامی محصولات این شرکت به ویژه یخچال جنرال الکتریک در کاربری راحت تر و همچنین امکان استفاده از انرژی کمتر و کیفیت بهتر در ارائه خدمات استفاده کند. و در زمینه خدمات مورد انتظار مشتری از رقبای خود پیشی بگیرید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران

یخچال جزء لاینفک و حیاتی زندگی مدرن امروزی شده است و کیفیت و سلامت بالای این لوازم خانگی از دارای اهمیت بسیار بالایی  می باشد. اما به طور قطع نباید گفت که این یخچال هر چقدر هم که خوب باشد خراب نمی شود. عدم مراقبت درست، حرکات ناگهانی و غیر دقیق، ضربه به دستگاه، طول عمر دستگاه و میزان فرسودگی، نوسانات در برق دستگاه، استفاده نادرست و غیره. همه عواملی هستند که باعث خرابی یخچال می شوند.

اما جای نگرانی نمی باشد، اگر از مشتریان مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد هستید، بدانید که تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باید به وسیله افراد حرفه ای این حوزه تعمیر شود. افرادی که با یخچال های مدرن و جدید به روش سنتی و غیر اصولی رفتار می کنند نه تنها نمی توانند مشکل شما را حل کنند، بلکه می توانند آسیب آن را دو برابر کنند.

ایبک امداد در واقع یک تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران است که تنها با یک تماس به راحتی در خدمت شما خواهد بود و با تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل به شما کمک خواهد کرد.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک ایبک امداد یکی از متخصص ترین و کاربلد ترین تعمیرکاران یخچال فریزر جنرال الکتریک است که در دوره های تعمیرات این شرکت شرکت کرده و آموزش های زیادی را در این رابطه دیده اند و با تکنولوژی های روز به کار رفته در این یخچال ها آشنا می باشند و می توانند به بهترین شکل این یخچال را تعمیر کنند.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل نیاز به تخصص دارد و این امر فقط در ایبک امداد برای شما در محل انجام می شود، همچنین باید آگاه باشید که مزایای زیر استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل می باشد:

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل

 • با استفاده نمودن از خدمات مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد در پرداخت هزینه ها مربوط به تعمیرات صرفه جویی خواهید کرد.
 • خطرات انتقال یخچال جنرال الکتریک به خارج از خانه شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان می توانید در سرویس تعمیر یخچال جنرال الکتریک حضور پیدا کنید و شاهد تمامی مراحل تعمیرات باشید.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک دارای چه ویژگی هایی است

به دلایل این که سیستم درونی یخچال جنرال الکتریک بسیار پیچیده و فنی است، در صورت بروز مشکل و خرابی دستگاه، فقط باید از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر دستگاه کمک بگیرید. درصورت استفاده از فرد ناشی می تواند ایرادات دیگری را به دستگاه اضافه کند. متخصصین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد می توانند شما را در تعمیرات راهنمایی کنند.

 • تعمیرکاران شرکت ایبک امداد دارای دانش و تخصص بسیار بالایی در حرفه ی تعمیرات کلی یخچال و لوازم برقی در منزل شما و محل مورد نظر شما می باشند.
 • تعمیرگاه ایبک امداد فقط از قطعه های اصلی و فابریک برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می کند.
 • خدمات انجام شده به وسیله تعمیرکاران این شرکت دارای گارانتی معتبر می باشد.
 • تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک دارای سالها تجربه در زمینه عیب یابی و تعمیر دستگاه می باشد.

انجام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به وسیله تعمیرکار ایبک امداد چقدر طول می کشد

یخچال به عنوان یکی از مهم ترین لوازم در هر آشپزخانه ای به شمار می آید و وجود هرگونه خرابی و عیبی می تواند مشکلات عدیده ای را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد و منجر به فساد مواد غذایی شود. بنابراین مصرف کنندگان هنگام دیدن عیبی در یخچال همیشه به دنبال این سوال هستند که بتوانند در اسرع وقت دستگاه خود را تعمیر کنند و سپس دوباره از آن استفاده کنند. در این دوران تعمیرگاه های زیادی در رابطه با تعمیرات یخچال برقی جنرال در حال فعالیت می باشند اما تعداد مرکز هایی که می توانند در کمترین زمان ممکن یخچال معیوب شما را عیب یابی و تعمیر کنند بسیار کم است.

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک دارای تعمیرکاران حرفه ای و مجرب می باشد که می توانند پس از ارسال به آدرس مشتری و تشخیص دقیق ایراد، در کمترین زمان ممکن ایراد را در دستگاه شما تشخیص دهند و پس از تعمیر دستگاه، آن را به مشتری تحویل دهند. در نتیجه با استفاده نمودن از خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک این مرکز می توانید به سرعت مشکل دستگاه خود را برطرف کنید. همینطور از آنجایی که دیگر نیازی به بردن دستگاه خراب خود به تعمیرگاه نیست، در زمان صرفه جویی زیادی خواهید کرد و از این رو تعمیرات دستگاه زودتر به پایان می رسد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعویض و تعمیر فن یخچال جنرال الکتریک | نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نکاتی درباره سرویس یخچال جنرال الکتریک به وسیله تعمیرکار مجموعه ایبک امداد

بهترین مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نکات آموزشی در زمینه سرویس لوازم خانگی ارائه کرده است تا کمتر نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک داشته باشید.

سرویس یخچال جنرال الکتریک

 • به هیچ وجه از گاز، یا موادی مانند بنزین برای تمیز کردن یخچال جنرال الکتریک استفاده نکنید.
 • قبل از اینکه اقدام به تمیز نمودن یخچال جنرال الکتریک نمایید آن را از برق بکشید.
 • به هیچ وجه از وسیله های تیز مانند چاقو و اسکاج های زبر برای تمیز نمودن یخچال استفاده نکنید.
 • اگر قرار است یخچال شما برای مدت طولانی استفاده نشود، یخچال را از برق جدا کنید.
 • لاستیک اطراف درب یخچال را هر از چند گاهی تمیز کنید.
 • برای تراز کردن یخچال می توانید از پایه های زیر دستگاه استفاده کنید.
 • اگر لایه های نازکی از یخ در داخل یخچال دیدید، بلافاصله آن را تمیز کنید.
 • هیچ گونه غذای داغی را درون یخچال قرار ندهید.
 • هوای گرم یک ماده ی غذایی باعث افزایش دمای بقیه مواد غذایی ذخیره شده می شود.
 • سعی کنید حداقل ده سانتی متر بین دیوار اطراف و یخچال برای گردش هوای خوب فاصله بگذارید.
 • اگر یخچال شما مشکل دارد، قبل از هر اقدامی با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  در ایبک امداد تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش مربوط به یخچال فریزر جنرال الکتریک در شهر تهران

مرکز خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک توانست با مشتریان این کارخانه از طریق مراکز خدمات پس از فروش کارخانه جنرال الکتریک تعامل داشته باشد و خواسته های کارخانه و همچنین نیاز مشتریان از جمله:

 • نصب و راه اندازی انواع یخچال جنرال الکتریک
 • گارانتی شرکتی یخچال جنرال الکتریک
 • آموزش و راهنمایی های لازم را به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی به مشتریان عزیز جنرال الکتریک ارائه می دهد.
 • انجام انواع خدمات تعمیرات با گارانتی شرکتی یخچال جنرال الکتریک
 • ایده ها و انتقادات مشتری جنرال الکتریک را به کارخانه اصلی منتقل کنید
 • ارائه انواع برنامه های نگهداری و سرویس مربوط به محصولات شرکت جنرال الکتریک به ویژه یخچال های جنرال الکتریک

ضمناً مشتریان این کارخانه در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی جهت خرید و یا راهنمایی درباره محصولات می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مرکز خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران در ارتباط باشند و از خدمات تخصصی ایبک امداد استفاده نمایند.

سرویس یخچال جنرال الکتریک

سوالات پر تکرار کاربر در زمینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مرکز مجاز تعمیرات امداد ایبک

اکثر سوالات مشتریان مرکز مجاز تعمیرات ایبک امداد برای تعمیرات کلی یخچال برقی عبارتند از:

 • مرکز تعمیرات ایبک امداد آیا به عنوان یک نمایندگی رسمی شرکت جنرال الکتریک در شهر تهران می باشد؟

خیر، مرکز تعمیرات ایبک امداد از نمایندگی شرکت جنرال الکتریک کد رسمی ندارد و به عنوان یک مجموعه ی تعمیرات بزرگ تمامی برند های موجود در کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد.

 • هزینه مربوط به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  به چه صورت در مرکز ایبک امداد معین می شود؟

تمامی هزینه های تعمیرات در مجموعه ی ایبک امداد بر طبق تعرفه های مشخص اتحادیه دریافت می شود و فاکتور رسمی برای شما صادر می شود.

 • گارانتی استفاده از قطعات فابریک برای تعمیرات کلی یخچال جنرال الکتریک توسط تعمیرکاران ایبک امداد چگونه است؟

انتخاب نمودن قطعه های اورجینال و فابریک برای انجام تعمیرات با حضور مشتریان این اطمینان را به آنها می دهد که تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک تنها از بهترین قطعات شرکتی موجود در کشور برای این مرحله از تعمیرات استفاده خواهد نمود.

 • آیا تمامی خدمات مربوط به تعمیرات عمومی یخچال جنرال الکتریک در مرکز تعمیرات ایبک امداد تضمینی است؟

تمامی خدماتی که در مجموعه ی ایبک امداد برای یخچال جنرال الکتریک اعم از عیب یابی حرفه ای دستگاه و یا تعمیرات تخصصی آن انجام می شود دارای ضمانت بلند مدت می باشد. مدت گارانتی حدود ۳ تا ۱۲ ماهه با توجه به پارامترهای مختلفی از جمله حساسیت سرویس یا مدت زمان تحویل آن تعیین می شود.

آیا می توانید از کارشناسان و تعمیرکاران ایبک امداد مشاوره ی رایگان در رابطه با تعمیرات یخچال جنرال الکتریک دریافت کنید؟

آره. از مهم ترین و با ارزش ترین امتیازاتی که برای مشتریان مجموعه ی ایبک امداد در نظر گرفته شده است، امکان دریافت نمودن مشاوره و همچنین راهنمایی آنلاین به منظور عیب یابی و همچنین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تا حصول نتیجه منطقی و فنی می باشد.

روش های عیب یابی یخچال جنرال الکتریک به وسیله ی تعمیرکاران ایبک امداد

رایج ترین مشکلی که مشتریان شرکت ایبک امداد در تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک دارند، سرد نبودن این محصول است. همچنین عوامل دیگری مانند:

روش های عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

 • به چه دلیل یخچال جنرال الکتریک صدای زیادی را ایجاد می کند؟
 • یخچال فریزر جنرال الکتریک بدون اتومات کردن یکسره کار می کند.
 • لاستیک دور درب موجود در یخچال فریزر جنرال الکتریک آسیب دیده است.
 • موتور یخچال جنرال الکتریک بسیار داغ است.
 • فریزر جنرال الکتریک یخ نمی زند.
 • یخچال جنرال الکتریک یخ می زند (نه یخ زدایی).
 • فن ها در یخچال فریزر جنرال الکتریک از کار افتاده است.
 • یخچال جنرال الکتریک را نمی توان روشن کرد.
 • موتور یا کمپرسور یخچال فریزر جنرال الکتریک از کار افتاده است.
 • صفحه دیجیتال یخچال جنرال الکتریک شکسته است.
 • برد مدار یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب است.
 • سنسور های یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمی کند.
 • برای تعمیرات و همچنین عیب یابی مشکلات این دستگاه با مرکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد تماس بگیرید.

چرا فن یخچال از کار افتاده است؟ برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

گاهی اوقات امکان دارد فن یخچال از کار بیفتد. در این حالت می توانید از موارد زیر برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک استفاده کنید:

 • فن یخچال ممکن است آسیب دیده باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید.
 • مراقب باشید در هنگام جابجایی به قسمت های مختلف یخچال آسیب نرسانید.
 • اگر گرد و غبار روی پره های فن وجود دارد، باید آنها را تمیز کنید.
 • کارکرد طولانی مدت فن نیز می تواند یکی از دلایل کار نکردن آن باشد، بنابراین باید فن را تعویض کنید.
 • وجود یخ زدگی در اطراف فن می تواند این قسمت را غیرفعال کند و باید سریعا این مشکل را برطرف کنید.
 • اگر نتوانستید خودتان مشکل را حل کنید می توانید برای انجام تعمیرات دستگاه با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید.

دلیل یخ زدایی نکردن یخچال چه می باشد؟برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

در صورتی که عملیات یخ زدایی در یخچال شما به درستی انجام نمی شود، برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک به نکات زیر توجه کنید:

 • ممکن است تایمر یخ زدایی خراب شده باشد، بنابراین باید این قطعه را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
 • اگر قطعات گرمایشی سیستم یخ زدایی مشکل داشته باشد، دستگاه نمی تواند یخ زدایی را به خوبی انجام دهد.
 • بهترین کار این می باشد که این قطعات را به خوبی بررسی نمایید و در صورت آسیب دیدن آنها را تعویض کنید.
 • در بعضی مواقع امکان دارد صفحه کنترل دچار آسیب دیدگی شده باشد که در این صورت عملیات یخ زدایی به درستی نمی تواند انجام شود.
 • باید کنترل پنل را به دقت بررسی کنید و در صورت لزوم این قطعه را تعمیر یا عوض کنید.

یخچال سر و صدای زیادی ایجاد می کند، برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

اگر یخچال شما سر و صدای زیادی دارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر صدای حباب می شنوید به دلیل جریان گاز مبرد از لوله های داخل یخچال است.
 • اجزای درونی یخچال امکان دارد به دلیل تغییرات دما صدای ترک ایجاد کنند.
 • صدای مانند وزوز کمپرسور یخچال و فریزر است.
 • وقتی کمپرسور روشن یا خاموش باشد این صدا می تواند شدیدتر شود که مشکلی ندارد.
 • امکان دارد درب یخچال به خوبی بسته نشده و صدای بوق را بشنوید.
 • همچنین اگر درزگیرهای درب کثیف باشند، درب به درستی نمی تواند بسته شود.
 • لاستیک اطراف درب یخچال را با یک شوینده ملایم و یک پارچه مرطوب به خوبی تمیز نمایید.
 • اگر صدا مانند بالا نیست، بررسی کنید که آیا چیزی زیر یخچال افتاده است.
 • می توانید کشوهای یخچال را نیز بررسی کنید.
 • باید ببینید که آیا آنها به درستی روی ریل خود نصب شده اند یا خیر.
 • نکته بسیار مهمی که باید بررسی نمایید این است که آیا یخچال به خوبی تراز شده است یا خیر.
 • تراز جلوی یخچال باید با شیب تقریبا ۱۰-۱۵ درجه ای انجام گردد.
 • اگر نتوانستید خودتان مشکل صدای زیاد یخچال را حل کنید می توانید برای انجام تعمیرات دستگاه با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید.

دلیل نوسان دمای یخچال چه می باشد؟برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

زمانی که دمای یخچال شما در نوسان است، می توانید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک مراحل زیر را انجام دهید:

 • هر گونه قطعی در جریانات برق امکان دارد باعث نوسانات دمای یخچال شود، بنابراین باید از جریان درست برق اطمینان حاصل کنید.
 • مشکل در ترموستات دستگاه یکی از عواملی می باشد که می تواند منجر به نوسانات دمای یخچال شود.
 • باید مطمئن شوید که ترموستات یخچال سالم است و تنظیمات آن درست است.
 • قسمت دیگری که بر نوسانات دمای یخچال تأثیر می گذارد برد است که باید به وسیله تعمیرکار متخصص تشخیص داده شود.

علت برفک درون دستگاه چه می باشد؟ برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

 • یخ زدن در یخچال برای همه ناخوشایند است و ممکن است به مواد غذایی درون یخچال و یا کارکرد فریزر آسیب وارد نماید.
 • زمانی که هوای گرم و مرطوب وارد فریزر می شود برفک ایجاد می شود.
 • باز و بسته شدن پشت سر هم درب یخچال کافی است تا با مقدار زیادی برفک در یخچال رو به رو شوید.
 • زمانی که رطوبت با سطوح سرد تماس پیدا می کند، قطره های آب با گذشت زمان تبدیل به برفک درون یخچال می شوند.
 • برای اینکه برفک های درون یخچال را تمیز کنید، می توانید از حوله ای با آب گرم استفاده کنید تا روند رفع برفک را تسریع کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  مرکز تعمیرات محصولات جنرال الکتریک

به چه دلیل آب در قسمت کف یخچال جمع می گردد؟ برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

اگر در قسمت پایینی یخچال متوجه ی جمع شدن آب شدید می توانید از موارد زیر برای تعمیرات و همچنین عیب یابی یخچال استفاده کنید:

 • اگر لوله های تخلیه و یخچال گرفتگی داشته باشند، آب در قسمت پایینی آن جمع می شود.
 • باید این لوله ها و زهکشی یخچال را به دقت بررسی کرده و در صورت مسدود بودن آن را تمیز کنید.
 • خراب شدن و پوسیدگی لاستیک دور درب یخچال نیز ممکن است باعث به وجود آمدن این مشکل شود.
 • باید لاستیک اطراف درب یخچال را به خوبی چک کنید تا از ورود نشدن هوای گرم به داخل دستگاه مطمئن شوید.
 • پر کردن یخ ساز و آبسردکن یخچال نیز ممکن است باعث تجمع آب شود که باید این قسمت را تخلیه نمایید.

به چه دلیل یخچال نمی تواند سرما تولید نمی کند؟ برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

اگر دستگاه شما سرما نمی زند، توصیه های تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک را برای رفع مشکل دستگاه دنبال کنید:

 • آیا لامپ درون یخچال روشن است؟ در صورت روشن نبودن این لامپ ممکن است پریز برق یخچال خراب باشد.
 • اگر درب یخچال باز باشد، نمی تواند به خوبی خنک شود. موانع را بررسی نمایید و آنها را اصلاح کنید.
 • آیا یخچال شما در نزدیکی یک منبع گرما قرار دارد؟ اگر یخچال در جلوی نور مستقیم آفتاب یا در نزدیکی دستگاه یک بخاری قرار داشته باشد، سیستم خنک کننده یخچال نمی تواند به خوبی کار نمی کند. یخچال و همچنین فریزر خود را دور از گرما و نور مستقیم خورشید قرار دهید.
 • اگر یخچال بیش از حد به دیوار و کابینت نزدیک باشد، هوا نمی تواند به خوبی گردش پیدا کند.
 • اطمینان حاصل کنید که بین دیوارها و پشت یخچال فاصله ۵ سانتی متری وجود دارد.
 • اگر نتوانستید خودتان مشکل را حل کنید می توانید برای انجام تعمیرات دستگاه با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید.

دلیل اینکه موتور یخچال همیشه کار می کند چیست؟ برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

اگر با مشکل نحوه عملکرد یخچال خود مواجه هستید، می توانید از نکته های زیر را برای تعمیرات کلی یخچال جنرال الکتریک خود در نظر بگیرید:

تعمیرات کلی یخچال جنرال الکتریک

 • اگر یخچال شما به درستی تراز نشده باشد، موتور آن به طور مداوم کار می کند.
 • برای حل این مشکل، باید یخچال خود را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را به درستی تراز کنید.
 • هرگونه خرابی که در ترموستات یا موتور یخچال وجود داشته باشد نیز این مشکل را در دستگاه ایجاد می کند که باید توسط تکنسین ماهر بررسی و تعمیر شود.
 • در برخی موارد خرابی برد مدار الکترونیکی یخچال باعث می شود که یخچال اصلا کار نکند و از کار بیفتد که باید سریعا تعمیر شود.
 • اگر نتوانستید خودتان مشکل را حل کنید می توانید برای انجام تعمیرات دستگاه با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید.

درون یخچال جنرال الکتریک بوی خیلی بد می دهد، برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک چه اقداماتی باید انجام شود

وقتی انواع مواد غذایی را درون کیسه گذاشته و درب آن را به خوبی گره نمی زنید و داخل فریز می گذارید، به مرور زمان غذا بوی نامطبوعی از خود ایجاد می کند. علاوه بر این موضوع، مایعاتی که درون قفسه های یخچال ریخته می شوند می توانند دلیل ایجاد انواع بوی بد درون یخچال جنرال الکتریک شوند.

با استفاده از مراحلی که در ادامه بیان کرده ایم می توانید بوی بد یخچال را از بین ببرید:

 • قهوه را ابتدا آسیاب کرده و درون یک بشقاب کوچک در هر سطح از یخچال قرار دهید. بوی یخچال ظرف چند ساعت آینده از بین می رود.
 • برای از بین بردن بوی بد یخچال می توانید از روزنامه استفاده کنید.
 • روزنامه های مچاله شده را درون یخچال بگذارید تا بوی بد یخچال را به خود جذب کرده و از بین ببرد.
 • مقداری آب و سرکه ی سیب را با هم مخلوط کنید و درون یخچال بگذارید تا بوی بد آن از بین برود.
 • این روش از ظهور انواع باکتری ها درون یخچال جلوگیری می نماید و بوی بد دستگاه را به طور کامل از بین می برد.

عوض کردن کمپرسور یخچال جنرال الکتریک در مرکز تعمیرات ایبک امداد چگونه است

اگر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک شما دچار مشکل شد نگران نباشید و برای تعویض کردن یا تعمیر ایراد موتور از خدمات مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر تهران استفاده نمایید. لازم به ذکر است که تعویض کردن کمپرسور یخچال فریزر از جنرال الکتریک نیاز به تخصص زیادی دارد و در بیشتر اوقات تعمیرگاه های غیرمجاز این کار را انجام می دهند و مبالغ گزافی دریافت می کنند اما ایبک امداد هزینه سرویس را کاملاً روشن کرده است.

در ادامه این بخش از مقاله شما را با قطعات کمپرسور آشنا می کنیم:

 • موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک از دو قسمت الکتریکی و مکانیکی به وجود آمده است که هر دو قسمت داخل پوسته فولادی می باشد.
 • بخش الکتریکی اکثر یخچال های جنرال الکتریک یک موتور الکتریکی از نوع ناهمزمان (آسنکرون ) است که وظیفه جابجایی قسمت مکانیکی کمپرسور را عهده دار است.
 • قسمت مکانیکی موتور های یخچال فریزر جنرال الکتریک شامل یک سیلندر است که پیستون کمپرسور به وسیله هسته موتور الکتریکی شروع به حرکت می نماید.

برای تعمیرات کمپرسور و قطعات مربوط به آن به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید و حتما از یک تعمیرکار مجرب و متخصص برای این کار استفاده کنید. در صورت ناشی بودن تکنسین ممکن است آسیب های زیادی به دستگاه وارد شود که هزینه ی زیادی را در بر خواهد داشت. برای انجام تعمیرات دستگاه می توانید با مجموعه ی ایبک امداد تماس بگیرید.

شارژ مجدد گاز یخچال جنرال الکتریک در منزل

برای این که عملیات شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک انجام گیرد نیاز به متخصص وجود دارد و برای اینکه کیفیت دستگاه را حفظ نمایید و رفع مشکل عدم سرمایش باید از خدمات مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل استفاده کنید.

 • ابتدا نشت یابی یخچال جنرال الکتریک شما انجام می شود.
 • در مرحله بعد با رعایت اصول استاندارد شرکت جنرال الکتریک، یخچال شما با گاز شارژ می شود.
 • در نهایت فیلتر خشک کن تعویض می شود.

هزینه مربوط به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مرکز تعمیرات ایبک امداد چقدر است

هزینه مربوط به تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مجموعه ی ایبک امداد بسته به مشکل دستگاه متفاوت است. اگر برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود به تعمیرگاه حرفه ای ایبک امداد مراجعه کنید، مطمئن باشید که هزینه مناسبی برای تعمیر دستگاه خواهید پرداخت. هزینه تعمیرات و همچنین عیب یابی یخچال جنرال الکتریک در مرکز تعمیرات ایبک امداد طبق تعرفه مصوب شده در اتحادیه تعمیرکاران تعیین می شود که هزینه تعمیرات مشتریان را تا ۷۵ درصد کاهش می دهد. ضمناً در صورت نیاز به عوض نمودن قطعات معیوب، با توجه به اصل بودن تمامی قطعه های مورد استفاده، قیمتی منصفانه از مشتریان اخذ می شود.

مزایای مصرف کننده استفاده از خدمات مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مجموعه ایبک امداد چیست؟

تعمیرگاه مرکزی ایبک امدا همیشه تلاش می کند که بهترین خدمات را برای تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک به مشتریان خود ارمغان دهد. در این بخش از مقاله بسیاری از مزیت های استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک را برای شما بیان کرده ایم:

خدمات مرکز تعمیرات ایبک امداد

 • مجموعه ی ایبک امداد با تعداد زیادی تکنسین های مجرب و همچنین دوره دیده آماده ی ارائه ی انواع خدمات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به مشتریان عزیز می باشد.
 • تعمیرکاران ایبک امداد بعد از ثبت درخواست تعمیرات توسط مشتری در کمترین زمان ممکن در منزل مشتریان خود حاضر می شوند و اقدام به تعمیرات دستگاه شما با کمترین هزینه های ممکن می نمایند.
 • تمامی خدمات مجموعه ی بزرگ ایبک امداد با ۳ تا ۱۲ ماه گارانتی به مشتریان عزیز ارائه می شود.
 • هزینه های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی خود را تا ۷۵ درصد با استفاد کردن از خدمات تعمیرگاه مجاز ایبک امداد کاهش دهید.
 • تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مجموعه ایبک امداد فقط به وسیله ی قطعات فابریک و اورجینال با استفاده از ابزار حرفه ای انجام می گیرد.

ایبک امداد  به عنوان یک تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شهر بزرگ تهران آماده ارائه خدمات سریع با بهترین کیفیت و پایین ترین هزینه می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر یخچال جنرال الکتریک وارد صفحه ی تماس با ما شده و با کارشناسان ایبک امداد تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ایبک امداد بیشتر آشنا می شوید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا