خدمات پرستاری و مراقبتی

پرستار ساعتی در منزل | شرایط و وظایف پرستار ساعتی در منزل

پرستار ساعتی در منزل|شرایط و وظایف پرستار ساعتی در منزل، پرستار ساعتی کودک، پرستار ساعتی سالمند

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

امروزه بیشتر افراد در بیرون از منزل مشغول هستند و برای اینکه از بابت عزیزانشان خیالشان راحت باشد، نیاز به پرستار ساعتی در منزل دارند. وقتی که کسی مراقب آنها باشد، افراد با خیال آسوده و راحت می توانند به کارهای خود برسند و امور مربوط به سالمندان و فرزندان خود را به پرستار بسپارند. داشتن پرستار در منزل موجب می‌شود، که در هزینه و زمان افراد صرفه جویی شود، چون دیگر نیاز به رفت و آمد اضافه نخواهند داشت.

خصوصیات پرستار ساعتی در منزل تهران

پرستاران ساعتی در منزل تهران تمام خصوصیات و ویژگی های پرستاران دیگر را دارند، اما پرستار ساعتی در منزل تهران برای مدت کمتری ارائه خدمات می دهند. پرستاران ساعتی در منزل تهران زمانی که این وظیفه را به عهده گرفتند، باید خدمات با کیفیت به افراد ارائه دهند و کار خود را به خوبی انجام دهند، تا افراد از آنها رضایت کامل داشته باشند. وظایف مراقب ساعتی در منزل تهران به شرح زیر است:

 • در رفت و آمد که خود باید نظم داشته باشد.
 • با خانواده ها هماهنگ باشد.
 •  برای انجام کارهای خود برنامه ریزی و زمانبندی داشته باشد، تا بتواند به همه وظایف خود به نحو احسن عمل کند.
 •   ساعاتی که برای مراقبت از افراد بر عهده گرفته است، را باید استفاده بهینه کند.
 •   به آراسته بودن و مرتب بودن خود در زمان مراقبت باید اهمیت دهد.

پرستار ساعتی از سالمندان در منزل تهران

افراد وقتی که پا به سن می‌گذارند، نیاز به مراقبت و نگهداری خواهند داشت. در برخورد با سالمندان باید به احساسات و علایق آنها احترام بگذارید. امروزه بیشتر خانواده ها وقت کمتری برای سالمندان دارند. چون بیشتر افراد شاغل بوده و درگیر زندگی روزمره خود می‌باشند، به همین دلیل برای اوقاتی که در منزل حضور ندارند و وقت کافی برای افراد سالمند خود ندارند، اقدام به استخدام پرستار سالمند می کنند. این پرستاران باید مراقب سالمندان باشند و وقت خوبی را برای آنها فراهم نمایند. مراقب ساعتی در منزل تهران، که مراقبت از سالمند را برعهده گرفته است، باید دارای نظم باشد و از لحاظ بدنی توانایی انجام دادن کار های روزانه سالمندان را داشته باشد. بهتر است، که پرستار ساعتی شما تخصص کافی در زمینه نگهداری سالمند داشته باشد و در انجام وظایف خود دقیق باشد.

پرستار ساعتی در منزل

وظیفه‌های پرستار ساعتی سالمندان در منزل تهران

 • باید با خانواده های سالمندان برای انجام دادن امور مختلف آنها، هماهنگ باشند.
 • نظم و انضباط کافی داشته باشند.
 • در انجام دادن امور مختلف باید وقت شناس باشند.
 • کارهایی مانند حمام کردن سالمند و نظافت شخصی سالمند را به طور مرتب باید انجام دهند.
 •   فعالیت های آموزشی برای سالمندان داشته باشند.
 • داشتن ارتباط عاطفی و صمیمی با سالمند
 • همراه بودن با سالمند در زمان قدم زدن و دوچرخه سواری و تفریحات دیگر از وظایف پرستار ساعتی سالمند در منزل تهران می باشد.

کارهای پرستار ساعتی در منزل تهران

از جمله خدمات پرستار در منزل تهران مراقبت از افراد سالمندی می‌باشد، که به زخم بستر دچار شده‌اند و همچنین در طول شبانه روز نیاز به تزریقات دارند. در ادامه مطلب به خدماتی که پرستار ساعتی در منزل تهران به بیماران سالمند ارائه می دهند، اشاره می کنیم:

 •  کمک کردن به سالمندان در اموری که مربوط به توالت این افراد است.
 • سالمند بیمار را جابه جا می‌کنند.
 •   برای اینکه بدن سالمند بیمار گردش خون داشته باشد او را ماساژ می دهند.
 •  با انجام دادن بازی ها و تفریحات مناسب اوقات خوبی را برای آنها فراهم می‌کنند.
 •   اگر نیاز به پانسمان داشته باشند، آن را انجام خواهند داد.
 • برای سالمندان غذای مناسب تهیه کرده و در خوردن غذا به آنها کمک خواهند کرد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش های مفید برای جلوگیری از پرخوری در سالمندان

پرستار ساعتی در منزل تهران برای کودک

با توجه به اینکه اکثر والدین شاغل هستند و در بیرون از خانه کار می کنند، نمی‌توانند وقت کافی را با کودکان خود بگذرانند. به همین دلیل برای انجام دادن امور کودک خود پرستار کودک نیاز خواهند داشت. مراقب ساعتی کودک در منزل تهران، فعالیت های آموزشی و تربیتی و همچنین کارهای نظافت کودک را به خوبی انجام می دهد. در صورتی که پرستار ساعتی در منزل تهران، به وظایف خود آشنا بوده و به خوبی آنها را انجام دهد، خیال خانواده ها راحت تر خواهد بود و می توانند بدون دغدغه به کارهای خود رسیدگی کنند.

وظایف پرستار ساعتی کودک در منزل تهران

امور آموزشی، تربیتی و حفظ سلامت روحی و جسمی کودک بسیار حائز اهمیت است و افراد یا خودشان باید این نیازهای کودک را برطرف کنند و یا اینکه اقدام به استخدام پرستار کودک در منزل کنند، تا خیالشان از بابت کودک خود راحت باشد. در ادامه به شرح وظایف پرستار ساعتی کودک می پردازیم:

درست کردن غذای سالم و داشتن برنامه غذایی مناسب کودک: چون کودکان در حال رشد هستند، داشتن برنامه غذایی مناسب و سالم بسیار اهمیت دارد. پرستار ساعتی کودک باید طبق برنامه و در ساعات مشخص و به موقع غذای کودک را آماده کند.

نظافت کودک: از دیگر وظایف پرستار ساعتی در منزل تهران برای کودکان، استحمام کردن کودکان، شستن لباس و عوض کردن لباس کودکان، عوض کردن پوشک کودکان، گرفتن ناخن کودکان و … می‌باشد‌. پرستار ساعتی در منزل ، باید در همه حال از نظافت شخصی کودک مراقبت کند.

سرگرم کردن کودکان: برای اینکه کودکان رشد شخصیتی داشته باشند، نیاز به بازی و سرگرمی خواهند داشت. یک پرستار ساعتی خوب باید بتواند با کودکان بازی مناسب آنها را انجام دهد و کودکان را به خوبی سرگرم کند و به این ترتیب به رشد شخصیتی آنها کمک کند.

رسیدگی به امور پزشکی و سلامتی: بعضی از کودکان شرایط ویژه‌ای دارند و آنها نیاز به دارو دارند که باید در ساعت های مشخصی داروی خود را مصرف کنند. پرستار ساعتی در منزل کودکان باید به این نکته مهم توجه داشته باشد که دارو های کودک را در زمان مشخص شده به او بدهد تا سلامتی کودک به خطر نیفتد.

کمک به امور آموزشی: پرستار ساعتی در منزل کودک باید به کودکان در انجام دادن تکالیف و دیگر فعالیت های آموزشی خود کمک کنند و همچنین باید کودکان را به مدرسه ببرند.

صمیمیت و ارتباط خوب داشتن: پرستار ساعتی در منزل کودک باید با کودکان در ساعتی که خدمت رسانی می کند مهربان و صمیمی باشد این کار موجب خواهد شد که هم کودک و هم خانواده کودک احساس خوب و خوشایندی داشته باشند و نیازهای روحی و روانی کودکان نیز برآورده خواهد شد. صحبت کردن با کودکان و گوش کردن به حرف های آنها، در ارتباط صمیمی داشتن، کمک کننده خواهد بود. همچنین همراهی کردن کودک در رفتن به پارک و مکان های بازی با هماهنگی خانواده کودک، روابط را صمیمی تر خواهد کرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  علت شب ادراری در کودکان | روش های رفع شب ادراری در کودکان

پرستار ساعتی در منزل

استخدام پرستار ساعتی در منزل تهران

برای اینکه پرستار ساعتی در منزل تهران استخدام نمایید، شما باید به موسسات معتبر در این زمینه مراجعه فرمایید. در این مراکز همه خدمات مربوط به مراقبت و نگهداری از بیماران، کودکان و سالمندان ارائه می گردد. یک پرستار ساعتی در منزل تهران، باید هم تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و هم دانش لازم را نیز در این مورد داشته باشد، تا خانواده ها بتوانند با خیال راحت و آسوده نگهداری و مراقبت از عزیزان خود را به این افراد بسپارند. اگر پرستار ساعتی در منزل تهران، دارای دانش و سابقه خوب در این زمینه باشند، موجب خواهد شد، که آنها نیازهای روحی، روانی، جسمی و فیزیکی کودکان، بیماران و سالمندان را فهمیده و برای برطرف کردن این نیازها و بهتر کردن شرایط آنها، اقدامات لازم و کافی را به موقع انجام دهند. نیازهای عاطفی افرادی که تحت مراقبت هستند باید درک شود تا بتوانند بهترین همکاری را داشته باشند. وقتی که می‌خواهید پرستار ساعتی در منزل تهران انتخاب نمایید، باید شرایط عاطفی و روحی عزیزان خود را برای پرستاران شرح دهید، تا آنها بتوانند خود را با شرایط وفق دهند.

پرستار ساعتی در منزل برای چه افرادی مناسب است؟

خدماتی که پرستار ساعتی در منزل انجام می‌دهد، در بازه زمانی ۱ تا ۸ ساعت خواهد بود. اگر خدمات پرستار بیشتر از این ساعت طول بکشد، به خدمات روزانه و یا شبانه روزی تبدیل خواهد شد. با استفاده از خدماتی که پرستار ساعتی در منزل ارائه می دهد، آرامش و امنیت بیشتری برای اعضای خانواده و بیمار و افراد سالمند فراهم می شود. علاوه بر این موجب می‌شود، که از هزینه و رفت آمد اضافه جلوگیری گردد و خدمات با کیفیت در منزل افراد ارائه گردد. استفاده از خدمات پرستار ساعتی در منزل برای این افراد مفید خواهد بود:

 •  افراد سالمندی که نیاز به استحمام دارند و برای این کار نیاز به همراهی و همکاری پرستار دارند.
 •  افراد بیماری که باید به پزشک و یا بیمارستان مراجعه کنند و برای این کار نیاز به همراهی و مراقبت یک پرستار دارند.
 •   افراد بیماری که تزریقات دارند و یا باید پانسمان آنها عوض شود و همچنین افرادی که نیاز به عوض کردن پوشک، نصب سرم و … دارند، می‌توانند از خدمات پرستار ساعتی در منزل استفاده کنند.
 • خانواده هایی که برای انجام دادن برخی از امور منزل مانند، غذا درست کردن به کمک نیاز دارند، می توانند از پرستار ساعتی در منزل بهره مند شوند.
 • والدینی که برای رفتن به پزشک یا برای رفتن به باشگاه و کارهای دیگر می خواهند که پرستاری مراقب کودکشان باشد، بهترین انتخاب برای آنها، استفاده از خدمات پرستار ساعتی در منزل تهران می‌باشد.
تعمیر یخچال شبانه روزی

31

پرستار ساعتی در منزل|شرایط و وظایف پرستار ساعتی در منزل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

شرایط و وظایف پرستار ساعتی در منزل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا