آرایشی

انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست و انگشتان

نکات مهمی جهت کاشت ناخن بر اساس فرم انگشتان وجود دارد. مدل ناخن دستان شما می تواند در ظرافت و زیبایی انگشتان دست بسیار تاثیر گذار باشد. انواع مختلف کاشت ناخن امروزه در کنار دیگر موارد زیبایی برای آرایش دست و چهره، از پرطرفدارترین مواردی است که در بین بانوان رواج دارد. مدل ناخن های طبیعی شما بر اساس فرم دست هایتان می باشد و اگر عدم تناسب وجود داشته باشد، می توان به روش های کاشت ناخن و یا ترمیم آنها را برطرف کرد. مدل ناخن بر اساس حالت انگشتان و همچنین فرم دستان در انواع مختلف کوتاه، بلند، گرد، مربعی شکل و … دسته بندی می شود. کاشت ناخن هم از حالت های طبیعی پیروی می‌کند و روشی مناسب برای افرادی است که در ناخن های خود بی نظمی و نقصی دارند.

مدل های مناسب ناخن بر اساس حالت دست

مدل ناخن دستان شما در صورتی خاص و زیبا جلوه می کند که با فرم انگشتان دستتان تناسب داشته باشد. از دلایل گرایش بانوان به کاشت ناخن این است که بتوانند مدل متناسب با حالت دستان خود ایجاد کنند. مدل ناخن های شما در زیبایی و ظرافت دستانتان نقش مهمی دارد و توجه به انتخاب مدل مناسب در کاشت و یا ترمیم ناخن امری ضروری می باشد. ممکن است سلیقه شما ناخن های بادامی شکل باشد و یا ناخن های کوتاه و گرد را بپسندید، اما نکته مهم این است که هر مدلی که انتخاب می کنید باید با فرم انگشتان دست شما تناسب داشته باشد. حتی اگر زیباترین و بهترین رنگ را جهت کاشت ناخن و لاک انتخاب کنید، اگر متناسب با دست شما نباشد زیبایی آن جلوه ای ندارد.

مدل های مناسب ناخن دست بر حسب فرم انگشتان

ممکن است شما انگشتانی کشیده و ظریف، لاغر و بلند، کوتاه و تپل، استخوانی و یا … داشته باشید. مدل بادامی، مربعی، مستطیلی، تیز و بلند از مواردی هستند که در فرم ناخن ممکن است به گوشتان خورده باشد.انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست و انگشتان در این قسمت معروف ترین مدل های ناخن دست را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

حتما بخوانید:   رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست و مو | رنگ ابرو با مواد طبیعی

مدل ناخن مربعی

مدل مربعی حالتی مسطح دارد و معمولاً بسیار مقاوم است و به سختی می شکند. این مدل استقامت زیادی دارد و نسبت به دیگر مدل ها کمتر آسیب می ببیند. به همین خاطر برای افرادی که اعتماد به نفس زیادی دارند و به سلامت ناخن های خود علاقه مند هستند مناسب می باشد. برای درست کردن مدل ناخن مربعی، کناره های ناخن را باید صاف و موازی سوهان کنید. لبه بیرونی ناخن باید به صورت عمود بر دو سطح جانبی سوهان کشیده شود. استفاده از لاک روشن می تواند زیبایی این ناخن ها را دو چندان کند.

new theme

مدل ناخن کوتاه

این مدل برای افرادی که دارای دستان کشیده می باشند، بسیار مناسب است. اگر ناخن سالمی دارید و ناخن های شما به صورت مداوم با اجسام مختلف برخورد دارد با مرتب نگه داشتن آن و سوهان کشیدن می توانید این مدل را اجرا کنید. لاک های براق تیره و روشن می تواند جلوه زیبایی روی این ناخن ها داشته باشد. امروزه برای مدل های کوتاه ناخن از روش های کاشت ناخن مانند ژلیش و یا فرنچ ناخن استفاده می شود.

مدل ناخن بادامی

این مدل از طرفداران زیادی برخوردار است. در این مدل در قسمت بالای ناخن حالت باریک تر ایجاد می شود و دو طرف آن به صورت منحنی و یا تیز به هم می رسند. مدل بادامی بسیار ظریف است و برای انگشتان باریک و بلند مناسب می باشد. لاک های کمرنگ خنثی، پررنگ و طرح دار برای این مدل از ناخن ها بسیار جذاب و فوق العاده هستند.

مدل ناخن جدید

این مدل از ناخن ها که ترند سال های اخیر می باشد سبک به روز و جدیدی دارد. این مدل که بیشتر برای کاشت ناخن مطرح می باشد تلفیقی از رنگ های سال می باشد. می توان از رنگ های روز جهت رنگ لاک به صورت طبیعی برای این مدل از ناخن ها استفاده کرد. همچنین رنگ های صدفی نیز برای این مدل ها بسیار پرطرفدار است.

مدل ناخن کوتاه تیز

این مدل از ناخن ها برای ناخن های صدفی کوچک بیشتر مناسب است. مدل ناخن تیز برای دستان باریک و کشیده توصیه نمی شود و احتمال شکستن آنها نیز زیاد است. برای لاک زدن به این مدل از ناخن ها نیز می توان از رنگ های خنثی و رنگ های روشن و مات استفاده کرد.

مدل بادامی کوتاه

این ناخن‌ها نیز انحنای کوچکی نسبت به حالت بادامی دارند. مدل بادامی کوتاه بیشتر مورد پسند اشخاصی است که دوست دارند اندازه طبیعی ناخن خود را نگه دارند.انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست و انگشتان

حتما بخوانید:   بهترین روش های ساخت صابون خانگی | فواید صابون های خانگی

مدل ناخن گرد

این مدل از ناخن ها نیز یکی از بهترین مدل های ناخن برای افرادی می باشد که دوست دارند ناخن طبیعی و کوتاه داشته باشند. این مدل دست های شما را باریکتر و کشیده تر نشان می‌دهد و برای افرادی که دارای انگشتان کوتاه هستند، بسیار مناسب است. همچنین برای خانم های شاغل که برای ترمیم کردن مجدد فرصت کمتری دارند یک مدل عالی محسوب می شود. این مدل به مراقبت کمتری نیاز دارد و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ لاک ندارد.

مدل بیضی مربع

این مدل یکی از نمونه های بسیار ظریف ناخن می باشد که با کشیدن سوهان مخصوص روی ناخن های بلند اجرا می‌شود. افرادی که دارای انگشتان باریک و بلند هستند، انتخاب این مدل برای آنها بسیار مناسب است. انواع مختلف لاک های کمرنگ تا ملایم و حتی پررنگ برای این مدل از ناخن ها مناسب می باشد. برای آنکه بتوانید مدل بیضی مربع را بر روی ناخن های خود اجرا کنید، ابتدا لازم است آن را به شکل مربع در آورید، پس از آن بخش های کناری را صاف و موازی با هم سوهان بکشید و زوایای تیز ناخن را با سوهان منحنی و نرم کنید. توجه کنید که حالت مربعی آن از بین نرود.

مدل گلدانی کوتاه

مدل گلدانی و یا مدل مستطیلی مثل مدل مربعی است و فقط اندازه قد ناخن در آنها متفاوت می باشد. این مدل از ناخن ها احتمال شکنندگی زیادی دارند زیرا بین سطح نوک ناخن و بلندی آن تناسب وجود ندارد. به همین خاطر برای خانم های خانه دار و شاغل مناسب نیست. لاک مناسب این ناخن ها نیز می تواند هر رنگی باشد و بنا به سلیقه خودتان می توانید هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کنید.

انواع مختلف کاشت ناخن در طرح های جدید

مدل های کاشت ناخن بر اساس مدل های طبیعی دست می باشد. کاشت ناخن در طرح های مختلف ژلیش، فرنچ و مواردی مثل آنها انجام می‌شود و افراد می توانند بر اساس سلیقه خود یکی از مدل ها را انتخاب کنند. طرح های مختلف کاشت ناخن در ادامه معرفی شده است.

کاشت ناخن طبیعی

این مدل از کاشت ناخن یک مدل طبیعی و ترمیمی به شمار می‌آید. برای افرادی که دوست دارند نقص های کوچک ناخن خود مثل نامنظم بودن را برطرف کنند، بسیار کاربردی می باشد. طبیعی بودن حالت ناخن و برقراری ظرافت آنها در این مدل رعایت می شود.

کاشت ناخن فرنچ

فرنچ در رنگ ها و طرح های مختلفی قابل اجرا است و از مدل های کاشت ناخن محسوب می شود. در این مدل مانور اجرای کار بیشتر روی قسمت‌های بالایی ناخن می باشد و در طرح های مستطیلی و مربعی و همچنین بادامی انجام می شود.

حتما بخوانید:   دلایل اصلاح نکردن ریش تراش | علت خرابی ریش تراش

کاشت ناخن شیک دخترانه

مدل کاشت ناخن بر حسب مراسمات مختلف و در فصول مختلف سال قابل دسته بندی می باشد. کاشت ناخن به وسیله پودر و یا سایر مواد کاشت از مدل های مختلف کاشت می باشد. برای آنکه بتوانید مدل کاشت دخترانه روی دست های خود اجرا کنید باید طرح های خاص و ظریف و متناسب با فرم دست خود را انتخاب کنید. مدل های کاشت دخترانه از قبیل تم کریسمس، طرح های مناسب برای فصل زمستان، مراسمات مختلف و … می باشد.

new theme

کاشت ناخن مربعی

این مدل از کاشت ناخن هم حالت طبیعی برای ناخن ایجاد می‌کند. افرادی که دارای ناخن های آسیب پذیر و شکننده می باشند مدل مربعی برای آنها بسیار مناسب است و همچنین می‌توان طرح‌های خاص و ظریفی روی آنها اجرا کرد و با رنگ های متنوع ناخن های زیبایی متناسب با انگشتان دست به وجود آورد.

روش درست انتخاب مدل برای ناخن ها

انتخاب مدل مناسب برای ناخن ها بر اساس نکات ظریف و ساده‌ای امکان پذیر می باشد. در ادامه چند نکته خاص وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم تا بتوانید بر اساس آنها بهترین مدل ناخن را برای انگشتان دست خود انتخاب کنید.انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست و انگشتان

  • اگر ناخن های پهنی دارید، بهترین کاشت ناخن برای شما مدل مربعی و یا بیضی می باشد.
  • مدل کاشت مربع می تواند به ناخن های باریک و انگشتان کشیده شما جذابیت خاصی ببخشد.
  • اگر تمایل دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، بهترین مدل کاشت ناخن برای شما مدل گرد می باشد.
  • برای حالت دادن به ناخن های خود و طراحی آن چنانچه ناخن شما مسطح است، بهترین مدل بیضی و یا مربع می باشد.

سخن آخر

مدل های متنوع و مختلفی جهت کاشت ناخن در سالن های زیبایی اجرا می شود که بر اساس فرم دستان خود و سلایقتان می توانید بهترین آنها را انتخاب کنید. امروزه طرح های منحصر به فرد و خاصی برای زینت بخشیدن و دیزاین ناخن شما ارائه می شود که می توانید به کمک آن ناخن های خود را به بهترین شکل ممکن بیارایید و دستان خود را زیباتر کنید.

31

انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

انواع مدل های کاشت ناخن بر طبق فرم دست و انگشتان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x