تعمیرات جاروبرقی

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا TOSHIBA

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی توشیبا TOSHIBA | خدمات رسمی تعمیر جاروبرقی توشیبا در محل

چنانچه شما هم از جاروبرقی توشیبا استفاده می‌کنید و جاروبرقی شما دچار مشکل شده است، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در تهران تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت با بکارگیری از تعمیرکاران متخصص نسبت به تعمیر جاروبرقی توشیبا شما اقدام شود. این نمایندگی ها نه تنها در تهران بلکه در بیشتر شهرهای کشور وجود دارند.

خدمات نمایندگی جاروبرقی توشیبا شامل تعمیر، تعویض قطعات و ارائه انواع لوازم جانبی جاروبرقی توشیبا است. در نمایندگی های توشیبا در سرتاسر ایران از متخصصین ماهر و مجرب استفاده می شود تا مشکلات مربوط به جاروبرقی شما را سریعا پیدا کنند و اقدام به رفع این ایرادات کنند. ما در این مقاله از ایبک به بررسی عملکرد نمایندگی مجاز جاروبرقی توشیبا و نحوه سرویس دهی این مراکز پرداخته ایم.

شیوه ارتباط با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در نقاط مختلف تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب) آماده ارائه خدمات و تعمیرات جاروبرقی توشیبا کاربران است. برای ارتباط گیری با نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی توشیبا می‌توانید به طور مستقیم با شماره تلفن دفتر نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق سایت مربوطه درخواست تعمیر خود را به ثبت برسانید. پس از اینکه درخواست ثبت تعمیر توسط شما انجام شد، نام تعمیرکار و کد اشتراک به شماره تلفنی که درج نموده‌اید، پیامک می‌شود.

تکنسین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن و ظرف کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر شما حضور یافته و نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام خواهد کرد. لازم به ذکر است که تمامی قطعاتی که در جریان تعمیر دستگاه توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا استفاده می‌شود، فابریک و قطعه اصلی برند توشیبا است. پس از اتمام کار، گارانتی خدمات و همچنین فاکتور اقدامات انجام شده و هزینه‌ها به شما ارائه می‌شود. در پایان شما می‌توانید در نظرسنجی که به جهت ارتقای رضایت‌مندی مشتریان طراحی شده، شرکت نمایید.

نحوه خدمات پس از فروش تعمیرات جاروبرقی توشیبا

همانطور که می‌دانید شرکت توشیبا برندی خارجی بوده و در ایران به شکل مستقیم حضور ندارد و مصرف‌کنندگان این برند برای استفاده از خدمات پس از فروش برند توشیبا در ایران دچار چالش می‌شوند. از این رو نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا راه‌اندازی شده تا این خلأ را برطرف کند. این نمایندگی در سرتاسر تهران حضور فعال دارد و شما با استفاده از خدمات نمایندگی مذکور می‌توانید از صرفه‌جویی ۷۵ درصدی در هزینه تعمیرات دستگاه خود بهره‌مند شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در تهران همواره میکوشد تا با بکارگیری تکنسین‌های متخصص، با ‌مهارت و باتجربه رضایت مشتریان را به دست آورد. در این قسمت با برخی از مزیت های خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا آشنا میشویم.

 • تمامی تکنسین‌هایی که در مجموعه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا به کارگیری می‌شوند، دارای مهارت و دانش کافی در حوزه تعمیر این دستگاه هستند و به طور پیوسته آموزش‌های تخصصی به روز برای تعمیر صحیح جاروبرقی توشیبا از سوی نمایندگی به آنان ارائه می‌شود.
 • کلیه خدمات کارشناسان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا براساس استانداردهای تعمیر لوازم خانگی انجام می‌شود.
 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا با رعایت حقوق مشتریان و اصول مشتری مداری در زمان و مکان مشخص که توسط کاربران ثبت شده حضور می‌یابند.
 • تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا برای تعمیر این دستگاه از تجهیزات کامل برخوردار بوده و در زمان تعویض قطعات از قطعات اصلی و فابریک توشیبا استفاده خواهند کرد.

بنا بر وجود مزایای فوق توصیه ما به شما این است که در هنگام خرابی دستگاه حتماً از تعمیرکاران آموزش دیده نمایندگی کمک بگیرید. چرا که تعمیر دستگاه توسط تعمیرکارانی که تخصصی در این حوزه ندارند ممکن است باعث خراب تر شدن جاروبرقی و افزایش خسارت به دستگاه شما شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا TOSHIBA

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی جاروبرقی توشیبا

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در محل

همانطور که در قسمت‌های پیشین گفته شد، ارائه خدمات تعمیر توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در محل مورد نظر مصرف‌کنندگان انجام می‌شود. استفاده از خدمات در محل قطعاً مزیت‌هایی را برای کاربران به همراه دارد که در این بخش با برخی از این مزیت‌ها آشنا خواهیم شد.

 • زمانیکه مشخصات خود را در سایت درج کرده و یا به کارشناسان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا اعلام می‌‌کنید ، تکنسین‌های نمایندگی در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن و ظرف کمتر از یک ساعت در محل حضور می‌یابند.
 • حضور یافتن تعمیرکاران در محل، وقت و هزینه کمتری را از شما خواهد گرفت.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا شما سختی و هزینه حمل جاروبرقی به تعمیرکار را متحمل نخواهید شد.
 • بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا نیازی به جابه‌جایی دستگاه جاروبرقی نخواهید داشت و همچنین احتمال خطراتی که ممکن است موقع حمل دستگاه به تعمیرگاه پیش بیاید، به صفر می‌رسد.

استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا

اگر مشکل جاروبرقی توشیبا شما به شکلی بود که باید یکی از قطعات آن را عوض کنید، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا از قطعات اصلی و فابریک برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنند که این اقدام سبب افزایش طول عمر دستگاه شما نیز می‌شود و مزایایی را به دنبال دارد که در این قسمت با ان آشنا میشویم.

 • زمانی که از قطعات اصل و فابریک برای تعمیر دستگاه خود استفاده می‌کنید، احتمال خراب شدن مجدد دستگاه خود را به حداقل و یا حتی صفر میرسانید.
 • با استفاده از قطعات اصلی و فابریک و افزایش طول عمر جاروبرقی توشیبا شما دیگر هر بار هزینه تعمیرات دستگاه بر شما تحمیل نخواهد شد.
 • زمانی که قطعه اصل و فابریک توشیبا را جایگزین قطعه خراب کردید، تا مدت زمان زیادی می‌توانید بدون بروز اختلال از جاروبرقی توشیبا خود استفاده کنید.

استفاده از قطعات نو و فابریک در نمایندگی جاروبرقی توشیبا

سرویس جاروبرقی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن

همانطور که می‌دانید لوازم برقی پس از مدتی کارکرد، نیازمند سرویس کردن هستند و شما با سرویس کردن دستگاه خود در واقع از بروز اختلال و مشکل در آن جلوگیری می‌کنید و یا اگر مشکلی هم در دستگاه شما وجود داشته باشد، در همان ابتدا و پیش از وارد آمدن خسارت بیشتر به دستگاه، برطرف می‌شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا علاوه بر ارائه خدمات تعمیر دستگاه، سرویس کردن آن را نیز در محل انجام می‌دهد. با توجه به اینکه تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا از تخصص، مهارت، دانش و تجربه بالایی در زمینه تعمیرات جاروبرقی برند توشیبا برخوردار هستند، می‌توانند در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن جاروبرقی شما را سرویس کرده و یا اگر اختلالی در آن ایجاد شده باشد، نسبت به عیب‌یابی و برطرف کردن اختلال در آن اقدام کنند.

عیب‌یابی جاروبرقی توشیبا

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا به جهت تجربه تعمیر این دستگاه در سال‌های متمادی، مهارت و دانش بالایی برای تعمیر جاروبرقی برند توشیبا دارند و از این رو به گردآوری ایرادات و اختلالات متداول در جاروبرقی توشیبا و همچنین نحوه عیب‌یابی آن پرداخته‌اند. راهنمای عیب‌یابی جاروبرقی توشیبا و نحوه تعمیر آن در این قسمت تشریح شده که شما می‌توانید با مطالعه آن ایرادات ایجاد شده در جاروبرقی خود را شناسایی کرده و نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

لازم به ذکر است که در مواردی که اختلال در بخشی فنی و تخصصی از دستگاه بروز داده باید از دستکاری و تعمیر آن توسط افراد نابلد اجتناب کرده و تعمیر دستگاه خود را به تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا بسپارید.

در این بخش برخی از مشکلات رایج در جاروبرقی توشیبا و نحوه رفع آن را تشریح کرده‌ایم‌.

 • ضعیف بودن مکش جاروبرقی توشیبا و نحوه تعمیر آن
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر جارو شارژی الکترولوکس ELECTROLUX

زمانی که جاروبرقی توشیبا شما مکش ضعیفی دارد در این هنگام باید موتور و بلبرینگ جاروبرقی را بررسی کنید. چرا که ممکن است ایراد از این بخش‌ها باشد.

اگر مشکلی در این دو قسمت مشاهده نکردید سپس کیسه، فیلتر، لوله، برس و شلنگ جاروبرقی را چک کنید. زیرا ممکن است به علت وجود جسم خارجی و انسداد مسیر دچار ضعیف شدن مکش شده باشد.

 • خراب بودن سیم جمع کن جاروبرقی

اگر با این مشکل در دستگاه خود مواجه شدید و جاروبرقی توشیبا شما سیم را به خوبی جمع نکرد، باید بدانید که مشکل ایجاد شده در اثر خرابی سیم است.

 • دلیل بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی و نحوه حل این مشکل

هنگامی که در زمان کار جاروبرقی بوی سوختگی از جاروبرقی به مشام شما می‌رسد، باید علت این مشکل را در قسمت موتور و یا بلبرینگ جستجو کنید. پس از بررسی موتور و بلبرینگ باید به بررسی بخش‌های دیگر اعم از اتصالات آن نظیر لوله خرطومی و برس دستگاه بپردازید.

 • علت ایجاد شدن جرقه در جاروبرقی و نحوه برطرف کردن این مشکل

یکی از دلایل ایجاد جرقه در جاروبرقی توشیبا وجود مشکل در کلکتور است. همچنین از جمله دلایلی که می‌توان برای به وجود آمدن این مشکل عنوان کرد، گیر کردن زغال در موتور جاروبرقی و یا فرسوده شدن و از کار افتادن یاتاقان جاروبرقی است.

عیب یابی جاروبرقی توشیبا و تعمیر آن در نمایندگی

هزینه تعمیرات جاروبرقی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در تمامی نقاط تهران فعال بوده و این موضوع سهولت دسترسی مصرف‌کنندگان به خدمات تعمیرات جاروبرقی توشیبا را فراهم می‌سازد. از طرفی استفاده از خدمات این نمایندگی با وجود داشتن مزیت‌های فراوان برای مصرف‌کنندگان از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه و مناسب است. در این بخش به دلایل مقرون به صرفه بودن استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا اشاره خواهیم داشت.

 • در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا اولویت تعمیرکاران تعمیر قطعه بوده و تا جای امکان سعی دارند به جای تعویض قطعه آن را تعمیر کنند و این سبب کاهش هزینه‌های تعمیرات می‌شود.
 • با توجه به اینکه تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا پس از درخواست شما در محل حضور می‌یابند، از این رو شما هزینه‌های جابجایی دستگاه به تعمیرگاه و حمل و نقل را متحمل نشده و در هزینه‌های تعمیرات صرفه‌جویی می‌کنید.
 • هزینه تعمیرات جاروبرقی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن براساس نرخی که توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مصوب شده، محاسبه می‌شود.

پاسخ به سوالات متداول درباره تعمیرات جاروبرقی توشیبا

در این قسمت به برخی از سوالات پر تکرار مشتریان درباره خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا پاسخ خواهیم داد.

 • هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا در تهران چگونه محاسبه می‌شود و چه میزان است؟

به دلایلی که در قسمت‌های پیشین به تشریح آن پرداختیم، هزینه تعمیرات جاروبرقی توشیبا شما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا مقرون به صرفه و اقتصادی است.

اما باید توجه داشته باشید که میزان هزینه تعمیرات به نوع خرابی دستگاه و یا قطعات تعویضی به‌کار برده شده در آن بستگی دارد.

اما در هر صورت هزینه تعمیرات در نمایندگی براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و شما با استفاده از خدمات این نمایندگی می‌توانید تا ۷۵ درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

 • نحوه پرداخت هزینه تعمیرات به چه صورت است؟

در پایان کار و پس از کسب رضایت‌مندی مشتریان گرامی، هزینه تعمیرات به تعمیرکاران نمایندگی پرداخت می‌شود.

 • آیا در صورت ایجاد اختلال جدید در جاروبرقی توشیبا باید هزینه جدیدی به تعمیرکار پرداخت شود؟

با توجه به اینکه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا دارای گارانتی ۱۲ ماهه است، از این رو شما در صورت بروز اختلال مجدد در دستگاه در بازه زمانی گارانتی، شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای دیگر از خدمات تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا بهره‌مند شوید.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی توشیبا

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا