تعمیرات اجاق گاز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس siemens

مرکز تعمیرات اجاق گاز زیمنس در محل | خدمات پس از فروش اجاق گاز زیمنس در تهران

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس در شهر تهران دارای شعبه‌های مختلفی از شرق تا غرب و همچنین از شمال تا جنوب می‌باشد. تعمیرکاران گروه ایبک امداد عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز زیمنس را در آدرس مورد نظر مشتریان عزیز انجام می‌دهند. مرکز مجاز تعمیر اجاق گاز زیمنس در ایبک امداد با کمک تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص مشکل اجاق گاز را در منزل شما تشخیص داده و سپس به تعمیر دستگاه شما می‌پردازد. همچنین می‌توانید با مراجعه به تعمیرگاه‌های ایبک امداد در سراسر شهر تهران از خدمات مربوط به تعمیر اجاق گاز زیمنس استفاده نمایید.

روش ارتباط با مرکز تعمیرات اجاق گاز زیمنس

روش تماس با مرکز تعمیرات اجاق گاز زیمنس در تهران به شرح زیر است:

 • در اولین قدم می توانید با نزدیک ترین شعبه ی تعمیرات ایبک امداد به منزلتان تماس بگیرید
 • همچنین می‌توانید به صورت آنلاین از طریق صفحه ی تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • بعد از تماس شما و ثبت درخواست نام و شماره ی تعمیرکار برای شما پیامک می شود.
 • در کمتر از یک ساعت تعمیرکار در منزل شما حاضر می شود.
 • پس از اتمام کار تعمیرات تکنسین موظف است فاکتور و گارانتی به شما تقدیم کند.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات و تعمیرات حرفه ای اجاق گاز زیمنس شما به کارگاه آورده شده و در عرض دو تا سه روز کار تعمیرات دستگاه شما انجام می شود.
 • همه ی خدمات شرکت ایبک امداد دارای ضمانت ۳ تا ۱۲ ماهه هستند.
 • در آخر نسبت به رضایت شما از تکنسین نظر سنجی می شود.

خدمات پس از فروش اجاق گاز زیمنس چگونه است

به دلیل تحریم ها دیگر برند های خارجی خدمات پس از فروش را در ایران ارائه نمی دهند، اما با خرابی اجاق گاز زیمنس، درخواست خدمات پس از فروش این محصول در اولویت هر دارنده ی این دستگاه است. در جواب این سوال که اجاق گاز زیمنس چه خدمات پس از فروشی  دارد، باید گفت که برند زیمنس نیز مثل همه ی برند های خارجی به خاطر تحریم ها خدمات پس از فروشی در ایران ندارد.

حتما بخوانید:   نحوه تعمیر کردن اجاق گاز تکنو

خدمات پس از فروش اجاق گاز زیمنس

اگر به نظرات دارندگان این محصول را بررسی کنیم، می‌بینیم که تقریبا هیچ یک از مصرف کنندگان از این سرویس راضی نیستند. پس اگر اجاق گاز زیمنس خراب شود چه کار باید کنید؟ مرکز تعمیرات اجاق گاز زیمنس در مجموعه ایبک امداد با داشتن شعبه های زیادی در سراسر شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل می‌باشد. جدا از همه اینها، با استفاده از خدمات مجموعه ی ایبک امداد می‌توانید تا ۷۵ درصد هزینه تعمیرات خود را کاهش دهید.

تعمیرات اجاق گاز زیمنس در شهر تهران

خدماتی که مجموعه ی ایبک امداد برای تعمیرات اجاق گاز زیمنس در شهر تهران ارائه می دهد به وسیله ی افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود. در صورتی که قصد استفاده از خدمات نمایندگی را ندارید، گروه ایبک امداد، تعمیرکاران مجرب و متخصص تعمیر را که دوره‌های تخصصی تعمیرات فشرده را گذرانده اند، اعزام می‌کند. گروه ایبک امداد دارای شعبه های مختلف در سراسر شهر تهران می‌باشد که قادر به پوشش خدمات تعمیر اجاق گاز زیمنس در سراسر تهران می‌باشد.

تعمیرات اجاق گاز زیمنس در محل

متخصصان تعمیرات در مجموعه ایبک امداد با تعمیرات اجاق گاز زیمنس در محل این سرویس را برای مصرف کننندگان آسان کرده اند. با استفاده از این خدمات می‌توانید اجاق گاز زیمنس خود را در منزل خود تعمیر کنید. در ادامه به مزیت های استفاده از این سرویس می‌پردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز زیمنس در محل، در هزینه خود صرفه جویی کنید
 • با استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز زیمنس در محل، در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید
 • خطرات مربوط به جابجایی دستگاه به بیرون از خانه، اجاق گاز زیمنس شما را تهدید نمی‌کند.
 • در خانه  می توانید بر عملکرد تعمیرکار مجاز ایبک امداد به خوبی نظارت کنید.

تعمیرکار اجاق گاز زیمنس چه ویژگی‌هایی دارد

شرکت ایبک امداد در زمینه ی تعمیرات سال های زیادی است که فعالیت می کند و تا به امروز رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. به طور معمول تمامی تعمیرکارانی که به عنوان تعمیرکار و خدمات برای تعمیرات گاز زیمنس استخدام می‌شوند دارای ویژگی‌هایی هستند که به شرح زیر است:

 • تا یک ساعت پس از ثبت درخواست تعمیرات شما تعمیرکار اجاق گاز زیمنس باید در محل حاضر شود.
 • تعمیرکاران اجاق گاز زیمنس تمامی ابزار آلات و وسایل مورد نیاز تعمیرات گاز زیمنس را با خود حمل می کنند.
 • تکنسین اجاق گاز زیمنس بعد از عیب یابی اجاق دلیل این خرابی را برای شما توضیح می دهد.

آیا از خدمات تعمیرگاه رسمی اجاق گاز زیمنس استفاده کنید یا تعمیرگاه مجاز ایبک امداد

اگر هنوز زمان گارانتی اجاق شما باقی مانده است می‌توانید از خدمات نمایندگی این شرکت از طریق تماس با شماره های مندرج بر روی کارت گارانتی استفاده کنید. اگر گارانتی به اتمام رسیده بود بهتر است با مراکز تعمیرات قابل اطمینان استفاده نمایید. مجموعه ایبک امداد در سراسر شهر تهران دارای شعبه های فراوانی می باشد که می توانید با اطمینان از این مجموعه استفاده کنید. مزیت های استفاده از خدمات مرکز  تعمیرات اجاق گاز زیمنس در شهر تهران عبارتند از:

 • از قطعات اصلی برای تشخیص و تعمیر اجاق گاز زیمنس استفاده می کنند.
 • کیفیت دستگاه خود را ۱۰۰٪ نگه دارید
 • از تعمیرکار حرفه‌ای و آموزش دیده اجاق گاز زیمنس استفاده می کنند
 • تمامی خدمات ارائه شده دارای گارانتی رسمی می‌باشد.
 • فاکتور با توضیح کامل خدمات انجام شده در پایان کار به شما ارائه خواهد شد.
حتما بخوانید:   تعویض حسگر دما در فر برقی توکار

زمان تعمیر اجاق گاز زیمنس در ایبک امداد چقدر است

زمان تعمیر اجاق گاز زیمنس با توجه به میزان خرابی دستگاه متفاوت می باشد. بنابراین ابتدا باید تعمیرکار با دیدن دستگاه نوع خرابی را مشخص کند و بعد زمان دقیق تعمیر را اعلام کند . اما به منظور خدمات‌رسانی و حفظ آسایش مشتریان، شرکت ایبک امداد نیروها را جهت تعمیرات به محل اعزام می‌کند. این تکنسین ها با توجه به تجربه زیاد خود در تعمیر اجاق گاز زیمنس می‌توانند در عرض چند ساعت دستگاه را تعمیر کنند.

تشخیص ایرادات اجاق گاز زیمنس توسط تعمیرگاه مجاز ایبک امداد

همه وسایلی که در خانه برای تسهیل کار خود استفاده می‌کنیم امکان دارد روزی خراب شوند و نیاز باشد تعمیر یا تعویض شوند. اجاق گاز یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است که خرابی آن اغلب باعث ترس و همچنین اضطراب ساکنان خانه می‌شود. زیرا ممکن است خطر آتش سوزی باشد.

در صورت بروز هر گونه آسیب به اجاق گاز خود خونسردی خود را حفظ کرده و از طریق شماره های تماس موجود با تعمیرگاه مجاز اجاق گاز زیمنس در ایبک امداد تماس بگیرید. این مجموعه کارشناسان حرفه‌ای را برای تعمیر اجاق گاز زیمنس در مدت یک ساعت اعزام می‌کند. اگر مایل به تعمیر اجاق گاز زیمنس در منزل هستید از طریق توضیحات ذکر شده اجاق گاز را عیب‌یابی کنید.

تشخیص ایرادات اجاق گاز زیمنس

علت‌ عدم تولید جرقه در اجاق گاز چیست؟ چگونه باید این مشکل را حل کرد

گاهی اوقات در هنگام روشن کردن اجاق گاز متوجه می شوید که دستگاه جرقه نمی زند. اما چه چیزی باعث خرابی اجاق می‌شود؟ در بیشتر اوقات، این امر به دلیل مواردی مانند قطع شدن برخی از سیم ها، خرابی دکمه پاور ، معیوب بودن منبع تغذیه و غیره ایجاد می‌شود.

اگر در تعویض قطعات یا تعمیر اجاق گاز زیمنس مهارت کافی دارید، می‌توانید با رعایت نمودن تمامی نکات ایمنی و  همچنین چک نمودن این قطعات، مشکل روشن نشدن اجاق گاز را برطرف کنید. اما در صورتی که در زمینه تعمیرات اجاق گاز زیمنس مهارت زیادی ندارید می‌توانید از طریق شماره تماس موجود در سایت با مرکز مجاز تعمیرات تماس بگیرید و بعد از آن درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

حتما بخوانید:   نمایندگی خدمات و تعمیر اتو زیمنس SIEMENS

چرا شعله ی اجاق گاز روشن نمی شود؟ چگونه این مشکل را حل کنیم

آیا اتفاق افتاده که شعله ی اجاق گاز زیمنس شما روشن نشود؟ روشن نشدن شعله اجاق گاز زیمنس دلایل مختلفی دارد که شایع‌ترین علت آن بسته شدن چراغ پیلوت یا به عبارتی سوراخ‌هایی است که روی اجاق گاز ایجاد می‌شود تا شعله خارج شود. اگر با مشکل روشن نشدن شعله اجاق گاز مواجه شدید نگران نباشید.

شما می‌توانید پس از جداکردن اجاق گاز و خاموش کردن گاز شهری، چراغ پیلوت اجاق گاز زیمنس را تمیز کنید. اگر بعد از تمیز کردن پیلوت باز هم مشکل روشن نشدن شعله داشتید باید این قسمت را عوض کنید. اجاق گاز از نظر خطرات آتش سوزی وسیله‌ای نسبتاً خطرناک است. بنابراین اگر توانایی و مهارت کافی برای رفع این مشکل را ندارید می‌توانید تعمیر اجاق گاز زیمنس را به تکنسین های ماهر ایبک امداد بسپارید.

علت خاموش نشدن فندک گاز اجاق گاز چیست؟ چگونه اجاق گاز زیمنس را تعمیر کنیم

یکی از رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز زیمنس و اجاق گاز های برند دیگر این است که گاهی اوقات فندک خاموش نمی‌شود و صداهای بسیار بدی ایجاد می‌کند. شایع‌ترین علت اشتعال بی‌وقفه اجاق گاز، خرابی ترانس و سیم پیچ این دستگاه است. در برخی موارد، فقط یک سنباده زدن ملایم روی شمع می‌تواند مشکل را به طور کامل برطرف کند. اما در صورت رفع نشدن این مشکل باید برای رفع آن با مرکز مجاز تعمیر اجاق گاز زیمنس در تهران تماس بگیرید. تکنسین های شرکت ایبک امداد بلافاصله بعد از شبت درخواست تعمیرات توسط شما به محل اعزام می شوند. سپس اقدام به تعمیر اجاق گاز زیمنس با استفاده از لوازم روز دنیا می کنند.

هزینه مربوط به تعمیر اجاق گاز زیمنس

افزایش هزینه‌های زندگی و درآمد پایین، تعمیر لوازم خانگی را در اولویت قرار داده است. این مشکل باعث شده است که اکثر افراد بلافاصله پس از خرابی اجاق گاز زیمنس برای مطلع شدن از قیمت دقیق تعمیر دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس تماس بگیرند.

 • شرکت ایبک امداد شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس از مجموعه ایبک امداد را برای تمامی مشتریان بدون توجه به سطح زندگی آن‌ها فراهم کرده است.
 • ایبک امداد به عنوان مرکز مجاز تعمیر اجاق گاز زیمنس در تهران هزینه مربوط به تعمیرات را از قبل مشخص کرده است.
 • این گروه در هنگام تماس مشتریان و مشخص شدن علت خرابی، قیمت تعمیر اجاق گاز زیمنس را به اطلاع آن‌ها می‌رساند.
 • همچنین شرکت ایبک امداد با صدور فاکتور بر اساس تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرکاران، هزینه نگهداری اجاق گاز زیمنس را ۷۵ درصد کاهش داده است.

تعمیرات اجاق گاز زیمنس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله یاد می گیرید چگونه اجاق گاز زیمنس را تعمیر کنید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا