تعمیرات اجاق گاز

بهترین مارک اجاق گاز مبله ایرانی و خارجی

بهترین مارک اجاق گاز مبله ایرانی و خارجی|مشخصات اجاق گاز مبله خوب

امروزه بیشتر افراد از اجاق گاز های صفحه‌ای استفاده می‌کنند و استفاده از اجاق گاز های مبله کاهش یافته است. اما هنوز هم افراد زیادی علاقه دارند، که از اجاق گازهای فردار استفاده کنند. در این مقاله نکات مهمی که در زمان خرید اجاق گاز مبله باید بدانید را بیان کرده و بهترین برندهای این محصول را در بازار مورد بررسی قرار خواهیم داد، تا بتوانید انتخاب راحت تر و مناسب تری داشته باشید.

معرفی و بررسی بهترین برند های اجاق‌ گاز مبله

امروزه در بازار انواع مدل های اجاق گاز وجود دارد، که افراد باید با توجه به نیاز خود و انتظاراتی که از اجاق گاز دارند، بهترین مدل را انتخاب کنند. از جمله مدل های اجاق گاز مبله میتوان به برند های اسنوا، سینجر و برتینو و… اشاره کرد. در ادامه برندهای گوناگون اجاق گاز مبله را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معرفی و بررسی اجاق گاز مبله اسنوا

 • برند اسنوا یک برند ایرانی است و بیشتر افراد با آن آشنا هستند. محصولات برند اسنوا دارای کیفیت بالایی می‌باشد. از جمله محصولات با کیفیت این برند اجاق گازهای مبله اسنوا می‌باشد و خریداران و مصرف کنندگان زیادی از این محصول راضی بوده و استفاده می کنند. به همین دلیل از جمله پرفروش ترین اجاق گاز ها در بازار می باشد.
 •  اجاق گاز برند اسنوا دارای خدمات پس از فروش و گارانتی برای دو سال است.
 • کیفیت محصولات برند اسنوا بسیار خوب بوده و می‌توان گفت که از تولید کننده های برتر ایران می باشد.
 • محصولات اجاق گاز برند اسنوا معمولاً قیمتشان بین ۵ تا ۱۰ میلیون بوده و قیمت آنها نسبت به کیفیت شان بسیار مناسب است.

اجاق گاز

معرفی و بررسی اجاق گاز مبله برند برتینو

 • یکی دیگر از برند هایی که در بازار اجاق گاز مبله تولید می‌کند، برند برتینو است. سابقه این برند بسیار خوب بوده و افراد زیادی از محصولات این برند استفاده می کنند.
 • برند برتینو دارای خدمات پس از فروش برای مدت ۲۴ ماه می باشد، که این موجب می‌شود، افراد خریدی امن داشته باشند.
 • افرادی که از اجاق گاز برتینو استفاده کرده‌اند، از خرید خود راضی هستند و به دیگران نیز خرید این محصول را پیشنهاد می‌کنند. این مورد یکی از نشانه‌های کیفیت بالای محصولات برند برتینو می باشد.
 • قیمت اجاق گاز برتینو نو بین ۹ تا ۱۱ میلیون در بازار متغیر است و با توجه به نوع و طرح آن قیمتش مشخص می‌شود.

معرفی و بررسی اجاق گاز مبله سینجر

 • یکی دیگر از مدل های اجاق گاز که در بازار بسیار محبوب واقع شده است، اجاق گاز فردار سینجر می‌باشد. این محصول طرفداران خودش را دارد و از جمله محصولات پرفروش در بازار اجاق گاز است. برند سینجر از جمله برندهای نام آشنا برای افراد است.
 • اجاق گاز برند سینجر دارای خدمات پس از فروش و گارانتی به مدت دو سال است. این ویژگی محصول موجب خواهد شد، که افراد با اطمینان زیادتری خرید خود را انجام دهند.
 • با توجه به نظر افراد مصرف کننده می توان متوجه شد، که اکثر آنها از اجاق گاز سینجر راضی هستند و با رضایت از آن استفاده می کنند.
 • قیمت اجاق گاز های مبله سینجر در بازار لوازم خانگی معمولاً بین ۳ تا ۸ میلیون است. با توجه به قیمت این محصول متوجه می شوید، که از جمله گازهای فرداری است، که دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیرات اجاق گاز دوو در شهر های تهران و کرج

معرفی و بررسی اجاق گاز مبله برند آذر افروز پویا

 • از جمله اجاق گازهای فردار ای که دارای کیفیت راضی کننده‌ای است و در عین حال جزو ارزان ترین محصولاتی است، که در بازار وجود دارد، می‌توان به اجاق گاز مبله آذر افروز پویا اشاره کرد.
 • این اجاق گاز فردار ساخت ایران است و کیفیت آن بسیار بالا می باشد و از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به قیمت بسیار پایین آن، گارانتی، کیفیت قابل قبول و خدمات پس از فروش برای یک سال را نام برد.
 • اجاق گازهای فردار برند آذر افروز پویا در بازار قیمتشان بین ۱ تا ۲ میلیون است و این قیمت نسبت به دیگر اجاق گازهای مبله بسیار ارزان تر است و برای افرادی که بودجه محدودی دارند، گزینه مناسبی می باشد.

معرفی و بررسی اجاق گاز طرح فر برند دنپاسر

 • برند دنپاسر از جمله مدل های محبوب در بازار اجاق گاز می‌باشد. طراحی این محصول خاص و بسیار زیبا است.
 • از ویژگی های مهم اجاق گاز این برند می توان به خدمات پس از فروش و گارانتی به مدت یک سال را اشاره کرد.
 • بعضی از مدل های اجاق گاز این برند طراحی شبیه به شکل و طرح کابینت دارند و در آنها از ام دی اف نیز استفاده می شود. این ویژگی محصول موجب خواهد شد در دکوراسیون و طراحی آشپزخانه چشم نواز و زیبا به نظر آید.
 • قیمت اجاق گاز ها در بازار بین ۲ تا ۴ میلیون هستند. این قیمت برای خریدن اجاق گاز مناسب است. چون این محصول از جمله بهترین مارک های اجاق گاز در بازار ایران می باشد.

راهنمای خرید اجاق گاز های مبله

اجاق گاز ها در مدل ها و شکل های ظاهری گوناگون و همچنین با ویژگی ها و امکانات متنوع در بازار موجود هستند. در زمان انتخاب اجاق گاز باید نکات مهمی را در نظر بگیرید، که در ادامه هر کدام از این نکات را به صورت مفصل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اجاق گاز

جنس بدنه اجاق گاز مبله

پوشش بدنه اجاق گازهای مبله از جنس لعاب و استیل است. اجاق گاز هایی که از جنس استیل هستند، بسیار مقاوم تر بوده و دارای طول عمر مفیدتر و بیشتر می باشند. این اجاق گاز ها در آب و هوای مرطوب نیز دارای ماندگاری زیادی هستند و اما تنوع آنها نسبت به اجاق گاز های لعابی کمتر می‌باشد. اجاق گاز هایی که بدنه آن ها از لعاب است، دارای تنوع رنگی بسیار بیشتری هستند و تمیز کردن اجاق گازهای لعابی بسیار راحت تر است.

جنس صفحه اجاق‌ گاز مبله

صفحه اجاق گازهای مبله نیز مانند بدنه آنها دارای جنس های متفاوتی می باشند. از انواع گوناگون آنها می توان به صفحه لعابی، شیشه و استیل اشاره نمود. هر کدام از این صفحه ها به اجاق گاز نمای خاصی می‌دهند و زیبایی خاص خود را دارند و تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. به صورت کلی می‌توان گفت صفحه‌هایی که از جنس استیل هستند، کیفیت و مقاومت آنها نسبت به صفحه های لعابی و شیشه ای بیشتر است. این مورد در هزینه نهایی موثر است. شما باید با توجه به شرایط و سلیقه خود نوع مناسب را انتخاب نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر اجاق گاز آردل در نمایندگی | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آردل

تعداد شعله اجاق گاز مبله

اجاق گازهای مبله دارای ۴ تا ۷ شعله می باشند که افراد باید با توجه به فضای آشپزخانه خود و تعداد افراد خانواده بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنند. نوع و تعداد شعله ها در اجاق گاز ها متفاوت است و برخی از آنها دارای شعله‌های بزرگتری نیز می باشند. افراد با توجه به نیاز و شرایط خود باید اجاق گاز مبله را انتخاب کنند، که پاسخگوی نیاز آنها باشد.

صفحه نمایش اجاق گاز مبله

بعضی از اجاق گاز های پیشرفته و مدرن صفحه نمایش کوچکی دارند، که به آشپز کمک می کند. با توجه به اینکه این صفحه فقط برای ساعت و نمایش وضعیت نیست و کارایی های دیگری نیز دارد، از مزیت های بسیار خوب این محصولات به شمار می رود.

فندک اتوماتیک اجاق گاز مبله

اجاق گازهای مبله که قدیمی تر هستند، با استفاده از که کبریت و یک فندک جداگانه روشن می‌شدند. اما امروزه به اجاق گاز ها فندک اتوماتیک اضافه شده است. می توانید با فشار دادن دکمه ای که مخصوص فندک است و چرخاندن ولوم گاز شعله اجاق گاز خود را به راحتی روشن کنید. بنابراین برای اینکه آشپزی راحت تری داشته باشید، بهتر است اجاق گازی که انتخاب می‌کنید دارای فندک اتوماتیک باشد.

ترموکوپل اجاق گاز مبله

از نکات مهمی که در راهنمای خرید باید به آن توجه داشته باشید، وجود ترموکوپل در اجاق گاز است. ترموکوپل موجب می شود، که در صورتی که شعله به صورت یکباره خاموش شود و یا گاز به صورت موقت قطع شود، ترموکوپل عمل می‌کند و گاز را قطع خواهد کرد. وقتی مواد غذایی به شعله می ریزد و موجب خاموش شدن آن می‌شود، اجازه انتشار گاز را نخواهد داد. یکی از موارد امنیتی در اجاق گاز مبله داشتن ترموکوپل این دستگاه است، که باید در زمان خریدن اجاق گاز مبله به آن توجه داشته باشید.

کیفیت و استاندارد اجاق‌ گاز مبله

چون اجاق گازها با استفاده از برق و گاز می کنند، باید اجاق گازی که انتخاب می کنید، دارای کیفیت خوب و استاندارد باشد. در غیر این صورت اتفاقات جبران‌ناپذیری خواهد افتاد. پیش از این که اقدام به خرید اجاق گاز کنید، بهتر است راجع به برند مورد نظر خود تحقیقات لازم را انجام داده و اطلاعات مناسبی در مورد آن داشته باشید و خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید.

سخن تکمیلی

در این مقاله بهترین اجاق گاز های مبله معرفی و بررسی شدند و در ادامه به نکات مهمی که باید در زمان خرید اجاق گازهای مبله در نظر بگیرید، پرداختیم. با توجه به اینکه امروزه در بازار محصولات تقلبی و بی کیفیت زیادی وجود دارد، باید اطلاعات لازم را در مورد محصول مورد نظر خود را داشته باشید، تا بتوانید انتخاب مناسب و بهتری داشته باشید.

بهترین مارک اجاق گاز مبله ایرانی و خارجی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

معرفی و بررسی بهترین اجاق گاز های مبله

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا