تعمیرات اسپرسوساز

بهترین اسپرسو ساز صنعتی|معرفی و بررسی بهترین اسپرسو ساز صنعتی

بهترین اسپرسو ساز صنعتی|معرفی و بررسی بهترین اسپرسو ساز صنعتی

وقتی که می خواهید دستگاه اسپرسو ساز صنعتی مناسب را انتخاب کنید، باید دقت زیادی داشته باشید و اطلاعات لازم در مورد دستگاه مناسب به دست آورید. دستگاه اسپرسو ساز صنعتی که قصد دارید تهیه کنید، باید با توجه به بزرگی کافه و خدماتی که می خواهید در آینده ارائه دهید، با هزینه مناسب باید نتیجه مناسبی را به شما دهد.

اسپرسو ساز صنعتی

اسپرسو ساز صنعتی خوب دستگاهی است، که کارکنان شما باید بتوانند به راحتی با آن کار کنند و نیاز مشتریان شما را برآورده سازد. دستگاه اسپرسو ساز صنعتی باید دستگاهی قابل اعتماد باشد، تا کسب و کار شما به دلایل گوناگون و ایراداتی که در این دستگاه به وجود می‌آید متوقف گردد. همچنین اسپرسوساز های صنعتی باید قابلیت ها و ویژگی هایی داشته باشند، که نیازهای شما و مشتریان شما را برآورده سازد.

به صورت مطلق نمی توان پاسخ این پرسش را داد، که بهترین دستگاه اسپرسو ساز صنعتی چه دستگاهی است. چون دستگاه مناسب هر فرد با توجه به نیازهای او و انتظاراتی که از دستگاه دارد متفاوت خواهد بود. در ادامه چند اسپرسو ساز صنعتی که جزو بهترین ها هستند را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

اسپرسو ساز

اسپرسو ساز لامارزوکو استرادا AV

از جمله بهترین دستگاه های اسپرسو ساز صنعتی دنیا این مدل می‌باشد. این وسیله دارای عملکرد اتوماتیک بوده و ویژگی هایی از جمله حجم بویلر دم‌آوریبا گروپ دو یا سه و مدل حجم بویلر بخار آن ۸.۲ لیتر است. از جمله ویژگی های مهم این دستگاه کیفیت ساخت آن می باشد، که موجب شده است، بر روی پا و بازوی کاربران فشاری وارد نشود. افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند، می توانند بهترین شات های اسپرسو را با کیفیت بی نظیر به راحتی تهیه کنند.

ظرفیت استیم بویلر این اسپرسوساز موجب شده است، که این دستگاه در کافی شاپ ها بسیار کاربردی باشد. با استفاده از این اسپرسوساز می توانید تعداد قهوه زیادی را عصاره‌گیری گیری نمایید.

برای اثبات دما گروه‌های اشباح وجود دارند، که بسیار کارآمد می باشد و می‌توانید شات های یکسان تهیه کنید.

این دستگاه قیمت زیادی دارد. اما وقتی اینگونه وسایل را می‌خرید بهتر است، که یک بار هزینه نموده و برای طولانی مدت از آن استفاده کنید.

برای افرادی که قصد دارند در کافی شاپ ها از آن استفاده کنند، خرید اقتصادی و مقرون به صرفه محسوب خواهد شد.

اسپرسو ساز ویکتوریا آردوینو Black Eagle

این مدل اسپرسو ساز برای کافی شاپ هایی که مشتری های زیادی دارند بسیار مناسب خواهد بود. چون از جمله بهترین اسپرسو ساز های صنعتی دنیا است و چون حجم بالایی دارد، بین مصرف کنندگان محبوب واقع شده و فروش خوبی داشته است. سیستم دوزینگ آن قابل برنامه‌ریزی بوده و افراد می توانند از ترازو هایی که در سینی قطره چکان قرار دارد، استفاده نمایند و این قابلیت موجب می شود، که در تهیه شات های اسپرسو اثبات وجود داشته باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  دلیل خرابی موکاپات چیست؟

با استفاده از صفحه نمایش این دستگاه می توانید فشار بخار، دمای بویلر و دمای آب داغ را برنامه ریزی نمایید. این اسپرسوساز طوری طراحی شده است، که حجم بسیار بزرگی نداشته و می توانید به راحتی در کافی شاپ ها از آن استفاده کنید و ظاهر بسیار خوبی دارد. قسمت داخلی این اسپرسوساز از آلومینیوم، مس و فولاد این موجب می شود، که در این اسپرسوساز اتلاف انرژی وجود نداشته باشد.

اسپرسو ساز MPVهیدرا

این اسپرسوساز نیز یکی از بهترین اسپرسو ساز های صنعتی محسوب می‌شود.شما قادر خواهید بود، که برای هر گروه شش حالت عصاره‌گیری را در کنار شیر آب گرم و دمای بویلر برنامه ریزی نمایید. هر کدام از آنها تایمر دیجیتال شات دارند و دستور مورد نظر خود را می توانید با تنظیم نمودن فشار انجام دهید.

اسپرسو ساز لامارزوکو لینیا مینی

این مدل اسپرسو ساز برای کافی شاپ های کوچک پیشنهاد می شود و از اسپرسوساز های صنعتی است، که در دنیا پر فروش می‌باشد. این دستگاه دارای ظاهر مکعبی و طراحی زیبایی می باشد. این نوع اسپرسو ساز ها هم در محل هایی مانند کافه و هم در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. نسبت به مدل های صنعتی که بزرگتر هستند، برنامه ریزی این مدل کمتر می باشد. همچنین استفاده کردن از این دستگاه ساده تر بوده و به همین دلیل در سطح جهان پرکاربردتر است. قدرت بخار دهی این دستگاه بی نظیر است و در عرض چند دقیقه برای شما ایجاد لاته می‌کند. این اسپرسوساز از گروپ های اشباع استفاده کرده و موجب دمای یکنواخت آب می شود.

اسپرسو ساز اسلیر استیم Lp2 گروپ

افرادی که دوست دارند در کافی شاپ خود برای ارائه خدمات روش خاصی را پیاده کنند، می توانند از روش خاص این اسپرسو ساز استفاده کنند. برای افرادی که به نوشیدنی قهوه علاقه مند هستند، این ویژگی را از جمله مزیت های مهم این دستگاه می‌دانند. کافی شاپ های موج سوم این برند را برندی معتبر و نام آشنا می دانند. در این اسپرسو ساز بخار اختصاصی بین استیم وند و بویلر بخار قرار گرفته و برای به وجود آمدن بخار خشک تر و داغ تر کمک می کند. توسط شیرهای برقی استیم وندها کارایی خود را به خوبی به نمایش می‌گذارند و دوام بیشتری نسبت به شیر های مکانیکی دارند.

کنترل دستی و برنامه‌ریزی در این اسپرسوساز به سادگی انجام می‌شود و کاربران می‌توانند با یکبار عصاره گیری و تنظیم کردن و ذخیره سازی آن به صورت مرتب از آن استفاده کنند. عملکرد حجمی یا دستی این اسپرسوساز، آن را به یکی از اسپرسوساز های پرفروش و محبوب تبدیل کرده است.

اسپرسو ساز نوا سیمونلی آپیا لایف

این اسپرسوساز به شکل های گوناگونی مثل حجمی، نیمه اتوماتیک و کامپکت در اکثر کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت های این دستگاه مدل حجمی آن است، که می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این اسپرسوساز برای بخار دادن به شیر و شات گرفتن به صورت همزمان قادر خواهد بود، از بویلر تبادل حرارتی استفاده نماید. از جمله ویژگی های متمایز این دستگاه قابلیت برنامه ریزی آن برای هر گروپ چهار حجم است. با توجه به اینکه قدرت بخار این دستگاه فوق العاده است، می‌توانید دما و شیر را به بهترین نحو ممکن در نظر بگیرید، تا فوم گیری از شیر به صورت اتوماتیک انجام شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر اسپرسو ساز زیمنس SIEMENS

نکات مهم در خرید اسپرسو ساز صنعتی

  • امروزه در بازار اسپرسو ساز های صنعتی در اندازه ها و برندهای گوناگون و همچنین با کارایی های مختلف تولید شده و موجود می باشند. در ابتدا شما باید میزان بودجه خود را در نظر بگیرید.
  • چنانچه مایل هستید، که قهوه شما خوش طعم و خوش عطر باشد بهتر است، که دانه های قهوه همان لحظه آسیاب شوند. اگر اسپرسو سازی که انتخاب می‌کنید، آسیاب نداشته باشد، باید پس از خرید این دستگاه بیست تا چهل درصد از بودجه را برای آسیاب قهوه بپردازید. اما اسپرسو ساز هایی که گران تر هستند، دارای آسیاب می باشند.
  • اگر افراد برند اسپرسو را انتخاب کنند، باید برای تهیه کردن کپسول های آماده، هزینه جداگانه بپردازند. این دستگاه با کپسول های آماده به جای قهوه کار می کند.
  • اگر در مزه قهوه سخت‌گیر نمی باشید و به تنوع مزه قهوه نیاز ندارید، می توانید دستگاه جمع و جور و ساده را انتخاب کنید و نیاز به دستگاه پیچیده نخواهید داشت. اما اگر قهوه خور حرفه ای هستید، باید به قابلیت ثابت ماندن دما و تعداد بویلر ها نیز توجه کنید.
  • یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، تعداد فنجان های قهوه ای است که در طول روز درست می‌کنید، که باید با توجه به آن سایز بویلر و دم کن اسپرسو ساز خود را مشخص کنید. هر چقدر که شما نیاز به قهوه‌ی بیشتری داشته باشید، باید دستگاهی را انتخاب کنید، که بویلر بزرگتری داشته باشد.
  • از جمله مواردی که برای افراد بسیار مهم است، راحت تر تمیز شدن دستگاه اسپرسو ساز می باشد. دستگاه هایی که به راحتی شسته و تمیز می شوند، در بین افراد محبوبیت بیشتری دارند. هر چقدر که دستگاه اسپرسو ساز قسمت های بیشتری داشته باشد، برای شستن آن باید زمان بیشتری بگذارید.
  • هر دستگاهی امکان دارد، که روزی دچار ایراد و خرابی شود. بنابراین باید اطلاعات لازم در مورد نحوه ارائه خدمات پس از فروش اسپرسو ساز خود داشته باشید و باید مدت ضمانت و گارانتی محصول، تجربه مصرف کنندگان و کاربران قبلی آنها را بدانید، تا بتوانید با خیال راحت از دستگاه خود استفاده کنید. اسپرسو ساز هایی که از جنس فلز هستند، مقاوم تر بوده و عمر بیشتری دارند. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید، که دستگاه های اسپرسو سازی که اتوماتیک تر هستند و در آنها بخش های الکترونیکی زیادتر است، احتمال خراب شدن و ایراد پیدا کردن آنها نیز بیشتر خواهد بود.

اسپرسو ساز

سخن تکمیلی

در این مقاله اسپرسو سازهای صنعتی که دارای قابلیت ها و امکانات بیشتری بوده و پرفروش‌تر هستند معرفی شده و هر کدام از آنها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه به نکاتی اشاره شد، که قبل از خرید اسپرسو ساز باید به آنها توجه داشته باشید، تا از انتخاب خود پشیمان نشوید. انتخاب اسپرسو‌ ساز باید با توجه به موقعیت و نیاز مصرف کننده انجام شود. امروزه اسپرسو ساز ها در مدل ها و طرح‌های گوناگون در بازار موجود می باشند، که هر کدام از آنها قابلیت ها و ویژگی های خاص خود را دارند، بنابراین به راحتی می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

بهترین اسپرسو ساز صنعتی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

معرفی و بررسی بهترین اسپرسو ساز صنعتی

امتیاز کاربر: ۴.۳۵ ( ۱ نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا